Guild Wars 2

Producent: NCsoft Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 28.8.2012 Gatunek: RPG, online Wersja językowa: EN, B/D Wydania tej gry: Guild Wars 2 (edycja premierowa), Guild Wars 2 - Gem Card (edycja premierowa), Guild Wars 2: Heroic Edition (edycja premierowa)

Guild Wars 2 to gra MMO, która nie wymaga uiszczania comiesięcznego abonamentu. Twórcy przygotowali wielki, otwarty świat fantasy Tyria, który – wspólnie z tysiącami innych użytkowników – przemierzamy wedle własnego uznania, wykonując zadania związane z głównym wątkiem fabularnym, misje poboczne bądź też walcząc z innymi użytkownikami w specjalnym trybie PvP.Krainy, które mieliśmy okazję przemierzać w pierwszej odsłonie Guild Wars, uległy zniszczeniu w wyniku ataku Dawnych Smoków. Asurowie, Nornowie i Charrowie, a także Ludzie mogą nie przetrwać tej katastrofy. Muszą połączyć swoje siły, by stawić czoła niebezpieczeństwu. Gracz, przechodząc poszczególne etapy będzie miał okazję poznać wydarzenia z wielu różnych perspektyw. Wszystkie wspomniane rasy są grywalne, co oznacza, że możemy przejąć nad nimi kontrolę podczas rozgrywki.Grając w Guild Wars 2 awansujemy na kolejne poziomy doświadczenia, pozyskujemy nowe zdolności oraz przedmioty. Rozgrywka skupia się na wykonywaniu kolejnych zadań polegających przede wszystkim na walce z przeciwnikami przy wykorzystaniu rozmaitych broni – poszczególne ciosy można łączyć w efektowne kombinacje – oraz czarów. Kluczowe jest to, że działania podejmowane przez gracza mają wpływ na zmiany, jakie zachodzą w Tyrii oraz na przebieg historii kierowanej postaci, w tym również na to, kto przeżyje w trakcie misji, a kto z niej nie powróci.Guild Wars 2, oprócz tradycyjnych lokacji, oferuje tzw. dungeony (lochy), czyli miejsca przeznaczone dla bardziej wymagających graczy szukających wyzwania. Przeciwnicy są tam znacznie bardziej wytrzymali, a ich pokonanie nagradzane jest znacznie lepszymi elementami wyposażenia i innymi elementami ekwipunku. W każdej tego typu miejscówce poznamy także nowe wątki fabularne.Najważniejsze cechy gry:

  1. druga część wysoko ocenianego MMO od NcSoft
  2. kilka grywalnych ras: ludzie, Asurowie, Nornowie, Charrowie
  3. misje główne, poboczne oraz walka w trybie PvP oraz zadania w lochach (dungeony)
  4. rozbudowany system rozwoju postaci
  5. poprawione sterowanie
  6. ulepszona oprawa audiowizualna

Najnowsze opinie naszych użytkowników

*****

Rewolucja!

SatanSan

Gra niesamowita, człowiek wreszcie nie musi się skupiać na durnym grindzie! a na eksploracji przepięknego świata i dobrej zabawie. Tryb Świat vs. Świat (niesamowicie ogromne pola bitwy) to genialna sprawa a dzięki b. dobremu balansowi klas gra...

Guild Wars 2

Wiosenna Konferencja CD Projekt - wygraj zaproszenie

gram.pl
79

Mamy szybciutki konkurs, który z pewnością ucieszy wszystkich fanów Wiedźmina, firmy CD Projekt i generalnie każdego zainteresowanego branżą gier komputerowych! Jakie są warunki i co trzeba zrobić, by zgarnąć wejściówkę na wiosenną konferencję?

Guild Wars 2 powraca!

Piotr Wiejak
51

Przez jakiś czas było o grze Guild Wars 2 bardzo cicho, ale NCsoft zamierza to zmienić w tym tygodniu - nowe wieści na temat tej oczekiwanej produkcji pojawią się na dniach.