W co zaGRAMy w październiku 2021 roku - najciekawsze premiery miesiąca - część pierwsza

Adam "Harpen" Berlik
2021/09/29 17:00
2
0

Tak samo jak we wrześniu podzieliliśmy nasze zestawienie na dwie części, więc nowych gier z pewnością nie zabraknie.

FIFA 22

W co zaGRAMy w październiku 2021 roku - najciekawsze premiery miesiąca - część pierwsza

  • platformy docelowe: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4, Switch
  • data premiery: 1 października
  • producent: EA Sports
  • wydawca: Electronic Arts

Tak naprawdę w najnowszą odsłonę cyklu FIFA można grać nawet od 22 września, o ile zdecydowaliśmy się wykupić dostęp do subskrypcji EA Play, a osoby, które nabyły FIFA 22 Ultimate Edition dołączyły do zabawy pięć dni później. Mimo wszystko oficjalna data premiery FIFA 22 dla wszystkich to właśnie 1 października. Największą atrakcją gry jest technologia Hypermotion, dzięki której w FIFA 22 pojawiło się ponad 4000 nowych animacji, a kolejne mogą generować się za sprawą funkcji uczenia maszynowego. EA Sports udoskonaliło także sztuczną inteligencję piłkarzy zarówno w obronie, jak i w ataku. Nowości nie zabrakło w FIFA Ultimate Team, trybie kariery czy VOLTA Football. Szczegółowe informacje na temat (prawie) wszystkiego, co charakteryzuje FIFA 22 znajdziecie w naszej obszernej recenzji.

Alan Wake Remastered

  • platformy docelowe: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4
  • data premiery: 5 października
  • producent: Remedy Entertainment
  • wydawca: Epic Games

GramTV przedstawia:

Alan Wake Remastered to odświeżona wersja jednej z najbardziej znanych przygodówek akcji w konwencji horroru autorstwa studia Remedy Entertainment, które znamy również z serii Max Payne, Quantum Break oraz Control. Wcielamy się oczywiście w postać tytułowego pisarza cierpiącego na brak weny twórczej. Nasz bohater chcąc odzyskać formę udaje się do miasteczka Bright Falls, gdzie niedługo później jego żona przepada bez śladu, a on sam rusza na poszukiwania ukochanej kobiety. Wyposażony w latarkę oraz broń palną musi trzymać się blisko źródła światła i oślepiać wrogów, którzy w ciemności są nieśmiertelni. Udoskonalone wydanie Alana Wake’a zaoferuje m.in. lepszą grafikę, wsparcie rozdzielczości 4K oraz dostęp do komentarza reżyserskiego, co może okazać się nie lada gratką dla fanów produkcji.

Komentarze
2
Promko
Gramowicz
29/09/2021 23:07

Tak się zastanawiam, czy musicie wszędzie wklejać to: GramTV przedstawia? Serio? Jak będę tego szukał to znajdę, irytujące...

MisticGohan_MODED
Gramowicz
29/09/2021 20:00

Wow końcu coś się ruszyło w tym roku :P Dla mnie B4D i SRW 30 priorytetowo w tym miesiącu.