Najlepsze gry z Xbox Game Pass. Przed Wami 10 produkcji, w które trzeba zagrać

Mikołaj Ciesielski
2023/04/09 12:00
0
0

W usłudze Microsoftu nie brakuje świetnych tytułów. Dlatego też wybraliśmy 10 gier, obok których żaden abonent amerykańskiej firmy nie powinien przechodzić obojętnie.

Xbox Game Pass cieszy się sporą popularnością wśród graczy. Z najnowszych danych wynika, że usługa Microsoftu posiada około 25 milionów aktywnych subskrybentów, a liczba ta może znacząco wzrosnąć po sfinalizowaniu przejęcia Activision Blizzard. W abonamencie już teraz znaleźć można natomiast całą masę interesujących tytułów, a amerykańska firma każdego miesiąca dostarcza swoim subskrybentom kolejne warte uwagi produkcje.

Najlepsze gry z Xbox Game Pass. Przed Wami 10 produkcji, w które trzeba zagrać

Biblioteka Xbox Game Pass składa się obecnie z setek gier różnego rodzaju. Wielu użytkowników z pewnością nie zamierza przeglądać pełnej listy produkcji – znajdujących się w abonamencie amerykańskiej firmy – w poszukiwaniu interesujących propozycji. Dlatego też postanowiliśmy wybrać 10 tytułów dostępnych w ramach usługi Microsoftu, który naszym zdaniem powinien ograć każdy subskrybent giganta z Redmond. Nie przedłużajmy więc i przejdźmy do naszego zestawienia!

UWAGA wybrane przez nas produkcje zostały uporządkowane w sposób alfabetyczny. Nie sugerujcie się więc pozycją danego tytułu na liście. Każda gra znajdującą się w zestawieniu jest naszym zdaniem równie interesująca. ;)

A Plague Tale: Requiem

A Plague Tale: Requiem to bez wątpienia jedna z najlepszych gier ubiegłego roku – również zdaniem naszej redakcji – dlatego też nie powinno nikogo dziwić, że dzieło deweloperów z Asobo Studio znalazło się również w zestawieniu najlepszych gier dostępnych w usłudze Xbox Game Pass. Kontynuacja przygód Hugo i Amicii to niezwykle udana produkcja, która świetnie rozwija pomysły i rozwiązania z pierwszej części zatytułowanej A Plague Tale: Innocence.

GramTV przedstawia:

Gracze – którzy mieli już okazję zagrać w A Plague Tale: Requiem – z pewnością zgodzą się, że największymi zaletami produkcji Asobo Studio są fabuła oraz oprawa wizualna. Tytuł ten powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom przygodowych gier akcji, którzy docenią nie tylko interesującą historię, ale także wyraziste oraz zapadające w pamięć postacie, których w kontynuacji A Plague Tale: Innocence nie brakuje.

Deathloop

Deathloop początkowo dostępne było wyłącznie na PC i PlayStation 5, ale kilka miesięcy temu najnowsza produkcja studia Arkane Lyon zadebiutowała również na konsolach Xbox Series X/S. Tytuł ten zachwyca nie tylko stylistyką oraz znanymi i lubianymi – chociażby z serii Dishonored – mechanikami, ale także bardzo dobrą fabułą, która z każdą kolejną godziną staje się jeszcze bardziej interesująca i angażująca.

Część graczy może odrzucać fakt, że w Deathloop nie brakuje rozwiązań charakterystycznych dla gatunku roguelike. Na szczęście w produkcji Arkane Lyon porażki nie są aż tak bolesne, a każda – nawet nieudana – pętla pozwala zdobyć kolejne informacje, które popychają opowieść do przodu i otwierają przed nami nowe możliwości. Ponadto satysfakcja po rozwiązaniu tajemnicy, którą skrywa w sobie wyspa Blackreef oraz zamieszkujący ją Wizjonerzy jest naprawdę ogromna.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!