Premiera SkyShowtime. Cena, wspierane urządzenia i co oglądać na platformie?

Radosław Krajewski
2023/02/14 10:00
1
0

Na polskim rynku zadebiutowała kolejna duża platforma streamingowa. Sprawdzamy, co oferuje i jakie produkcje warto obejrzeć.

Platformy streamingowe doczekały się kolejnego przedstawiciela na polskim rynku. Serwis SkyShowtime właśnie wystartował, stając się kolejną ważną usługą streamingową z bogatą filmową i serialową ofertą. W poniższym artykule znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o platformie, cenie subskrypcji, dostępności na wybranych urządzeniach, a także najciekawszych tytułach w bibliotece serwisu, które nie były wcześniej dostępne w naszym kraju.

Premiera SkyShowtime. Cena, wspierane urządzenia i co oglądać na platformie?

Czym jest SkyShowtime?

SkyShowtime to wspólna platforma streamingowa przeznaczona na europejski rynek, w której znajdą się produkcje stworzone przez Universal Pictures, Paramount Pictures, Showtime, Sky Studios, Peacock, Paramount+, DreamWorks Animation i Nickelodeon. W bibliotece serwisu dostępne będą również oryginalne programy, dokumenty i inne treści lokalne wyprodukowane specjalnie dla SkyShowtime. Firma pozyskała również prawo do dystrybucji 21 oryginalnych seriali od HBO Max w Europie, w tym kilku nowych, które dopiero zadebiutują na platformie.

Jaka cena abonamentu?

Cena miesięcznej subskrypcji SkyShowtime wynosi w Polsce 24,99 zł.

Czy mogę wykupić SkyShowtime na rok?

Nie, platforma SkyShowtime w Polsce nie oferuje rocznego abonamentu.

Czy SkyShowtime przygotowało limitowaną ofertę powitalną dla pierwszych użytkowników?

Tak. W promocji miesięczny abonament kosztuje tylko 12,49 zł. Cena obowiązuje “na zawsze”, czyli do czasu, aż nie zrezygnujecie z opłacania subskrypcji. Oferta ważna jest do 28 marca i obowiązuje wyłącznie poprzez rejestrację na oficjalnej stronie internetowej platformy.

Czy mogę anulować subskrypcję w każdym momencie?

Tak, wystarczy wejść na swój profil i znaleźć odpowiednią opcję, dzięki której zrezygnujecie z opłacania abonamentu. Subskrypcja ważna będzie do końca obecnego okresu rozliczeniowego.

Na jakich urządzeniach mogę korzystać ze SkyShowtime?

GramTV przedstawia:

Platforma SkyShowtime dostępna jest na wspieranych urządzeniach firmy Apple z systemem iOS i tvOS, a także na urządzeniach z systemem Android, w tym Android TV, Google TV i telewizorach LG z systemem WebOS oraz wybranych modelach telewizorów Samsung (Tizen OS 3.0 lub wyższy). Dostęp do platformy jest również możliwy poprzez przeglądarkę internetową i dedykowaną aplikację na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Oczywiście zawsze najlepiej zainstalować aplikację Skyshowtime.

SkyShowtime nie jest dostępny na telewizorach telewizorach HiSense z systemem Vidaa. Aplikacja platformy nie jest również dostępna na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One i Xbox Series X/S.

Na ilu urządzeniach jednocześnie mogę korzystać ze SkyShowtime?

Platforma pozwala na oglądanie jednocześnie na trzech urządzeniach.

Ile profili mogę stworzyć na jednym koncie?

SkyShowtime w Polsce pozwala na utworzenie pięciu osobnych profili na jednym koncie.

Jakiej jakości materiały oferowane są przez SkyShowtime?

Wszystkie treści w bibliotece platformy oferowane są przynajmniej w rozdzielczości Full HD. Nie wiadomo, czy i kiedy serwis wprowadzi pierwsze filmy, seriale i programy w 4K.

Komentarze
1
grzana
Gość
17/02/2023 09:37

Wiadomo czy będzie dostępne na PS4?