W co zaGRAMy w marcu 2021 roku - najciekawsze premiery miesiąca

Adam "Harpen" Berlik
2021/02/28 10:00

Nowa gra twórców A Way Out, ostatni dodatek do Isaaca, kolejny Monster Hunter, nowa Twierdza, a może mobilne Project CARS?

Harvest Moon: One World

W co zaGRAMy w marcu 2021 roku - najciekawsze premiery miesiąca

  • platformy docelowe: PlayStation 4, Switch
  • data premiery: 2 marca
  • producent: Natsume Inc.
  • wydawca: Rising Star Games

Harvest Moon to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w historii elektronicznej rozrywki, dlatego też najnowszej odsłony cyklu, o podtytule One World, nie mogło zabraknąć w zestawieniu najciekawszych premier nadchodzącego miesiąca. Gracze zaznajomieni z serią Harvest Moon w One World poczują się jak w domu, bowiem fundamentalne zasady rozgrywki nie uległy zmianie. Skupia się ona więc na zarządzaniu własnym gospodarstwem rolnym (uprawiamy rośliny, hodujemy zwierzęta, sprzedajemy plony, itd.), ale Harvest Moon: One World oferuje możliwość eksplorowania znacznie bardziej różnorodnych lokacji. Istotne znaczenie dla przebiegu zabawy mają także relacje, które nawiązujemy z postaciami niezależnymi. Do tego stopnia, że w Harvest Moon: One World możemy nawet założyć rodzinę. Warto zaznaczyć, że gra nie pozwoli na jakąkolwiek zabawę wieloosobową – autorzy ze studia Natsume skupili się wyłącznie na trybie dla jednego gracza.

Bang-On Balls: Chronicles

  • platformy docelowe: PC
  • data premiery: 2 marca
  • producent: Exit Plan Games
  • wydawca: Exit Plan Games

GramTV przedstawia:

Kojarzycie memy z countryballs? Jeśli tak, to dobrze, bo nadchodząca platformówka 3D autorstwa polskiego studia Exit Plan Games zatytułowana Bang-On Balls: Chronicles zaoferuje możliwość pokierowania właśnie taką kolorową (znajdujące się na nich barwy narodowe nie są przypadkowe) kulką. Zanim jednak przystąpimy do rozgrywki, sami zadecydujemy o jej wyglądzie, by później przenieść się do jednego z wielu okresów historycznych (Zimna Wojna, feudalna Japonia, Dziki Zachód, epoka wikingów, itd.), gdzie zajmiemy się wykonywaniem rozmaitych zadań. Polegać one będą między innymi na skakaniu po obiektach otoczenia, rozprawianiu się z przeciwnikami czy też omijaniu rozmaitych pułapek. Poza trybem dla jednego gracza w Bang-On Balls: Chronicles pojawi się także sieciowy tryb współpracy dla czterech użytkowników.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
28/02/2021 15:15

Tego się obawiałem... same crapy w tym miesiącu.