Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Zrzuty ekranu z Resident Evil 4 Remake pokazują nową jakość i starych bohaterów

Mikołaj Ciesielski
2022/10/23 18:00

Capcom podzielił się kilkoma screenami z odświeżonej wersji hitu z 2005 roku.

Zrzuty ekranu z Resident Evil 4 Remake pokazują nową jakość i starych bohaterów

Kilka dni temu Capcom opublikował nowe fragmenty rozgrywki oraz zwiastun z Resident Evil 4 Remake. Okazuje się jednak, że to nie koniec materiałów ze wspomnianej produkcji. Do sieci trafiło bowiem kilka zrzutów ekranu, które pozwalają dokładnie sprawdzić, jak wybrani bohaterowie będą prezentować się w odświeżonej wersji hitu z 2005 roku. Rzeczone screeny znajdziecie w galerii na dole wiadomości.

Leon i spółka na nowych screenach z Resident Evil 4 Remake

Dzięki opublikowanym zrzutom ekranu zainteresowani mogą zobaczyć, jak w Resident Evil 4 Remake prezentować będzie się m.in. Leon S. Kennedy – główny bohater gry – oraz Ashley Graham, czyli porwana córka prezydenta Stanów Zjednoczonych, na której poszukiwania zostaje wysłany wspomniany protagonista.

Na udostępnionych screenach zobaczyć możemy również m.in. Adę Wong oraz niejakiego Ramona Salazara, którego powinni kojarzyć fani oryginału. Sprawdźcie galerię na dole wiadomości i sprawdźcie, jakich jeszcze bohaterów postanowiła zaprezentować graczom japońska firma.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil 4 Remake zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Premiera 24 marca 2023 roku. Capcom potwierdził także, że gra – podobnie jak Resident Evil Village – nie otrzyma polskiej wersji językowej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!