Zobacz pierwsze 15 minut Armii Umarłych. Czy to najlepszy akcyjniak tej wiosny?

Radosław Krajewski
2021/05/14 12:20

Netflix zaprezentował początek Armii Umarłych, czyli nowego filmu Zacka Snydera.

Zobacz pierwsze 15 minut Armii Umarłych. Czy to najlepszy akcyjniak tej wiosny?Promocja Armii Umarłych trwa w najlepsze. Netflix jest niesamowicie pewny sukcesu swojego filmu i stara się, aby na tydzień przed premierą o produkcji było cały czas głośno. Przed kilkoma dniami zeszło embargo na recenzje, które okazały się bardzo entuzjastyczne. Nawet do tego stopnia, że obecnie Armia Umarłych to najlepiej oceniany film Zacka Snydera w jego karierze. Tym razem platforma podgrzewa atmosferę, wypuszczając kilkanaście pierwszych minut filmu. Możemy zobaczyć scenę otwierającą produkcję, w której żołnierze amerykańskiej armii walczą z szybkimi i silnymi zombiakami. Krew leje się gęsto, brutalność nie jest przerysowana, a wszystko skąpane jest w mroku, dlatego materiał zalecany jest wyłącznie dla widzów dorosłych. Wideo zawiera polskie napisy, więc już teraz możecie sprawdzić, czy Armia Umarłych to film, który może przypaść Wam do gustu.

Historia opowiada o grupie najemników, którzy zatrudnieni przez właściciela jednego z kasyn, mają dokonać największego skoku w historii Las Vegas i odzyskać stracone pieniądze. Nie będzie to jednak takie proste, gdyż miasto wiele lat temu zostało odcięte od świata po wybuchu epidemii zombie.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Dave Bautista, Ella Purnell, Garret Dillahunt, Ana de la Reguera, Theo Rossi, Nora Arnezeder, Tig Notaro, Matthias Schweighöfer, Omari Hardwick oraz Hiroyuki Sanada. Film zadebiutuje 21 maja na Netflixie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!