Wiemy, kto odpowiada za GTA: San Andreas w wersji VR. Powody do niepokoju?

Mikołaj Ciesielski
2021/11/02 12:45

Rockstar postawił na sprawdzony zespół, ale poprzedni projekt studia może nie napawać optymizmem.

Wiemy, kto odpowiada za GTA: San Andreas w wersji VR. Powody do niepokoju?

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Grand Theft Auto: San Andreas doczeka się pełnoprawnej wersji VR. Niestety nie otrzymaliśmy żadnych szczegółów na temat wspomnianego projektu. Wiadomo jedynie, że tytuł w dniu premiery tytuł sprawdzić będą mogli wyłącznie posiadacze gogli Oculus Quest 2. Tymczasem do sieci trafiły informacje, dzięki którym poznaliśmy zespół odpowiedzialny za GTA: San Andreas w wersji VR. Niektórzy gracze mogą być nieco zaniepokojeni.

Okazuje się, że Rockstar postanowił powierzyć wspomniany projekt australijskiemu studiu Video Games Deluxe, które na swoim koncie ma m.in. L.A. Noire: The VR Case Files. To właśnie ta produkcja może być powodem do niepokoju. W L.A. Noire w wersji VR brakowało bowiem sporo zawartości, która była dostępna w oryginalnym wydaniu. Przełożyło się to oczywiście na mieszany odbiór tytułu przez graczy.

Przedstawiciele Rockstara zapewnili jednak w zeszłym tygodniu, że GTA: San Andreas VR powstaje „od wielu lat”. Studio Video Games Deluxe nieustannie poszukuje również kolejnych deweloperów do prac nad wspomnianą produkcją, a także kilkoma innymi projektami. Niewykluczone więc, że zespół wyciągnął wnioski po L.A. Noire: The VR Case Files i tym razem pozytywnie zaskoczy graczy. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na pierwsze szczegóły i materiały z GTA: San Andreas VR.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!