Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Znamy oficjalną datę premiery eFootball 2022 na PC i konsolach

LM
2021/09/02 13:41

Konami rozstaje się w Pro Evolution Soccer a wita model free-to-play i opcjonalne opłaty za dodatkowe tryby i składy. eFootball 2022 ukaże się jeszcze we wrześniu.

Ważne wieści dla miłośników piłkarskich symulatorów. Konami ogłosiło, że zapowiedziane wcześniej eFootball jeszcze w tym miesiącu ukaże się na komputerach osobistych i konsolach. Oficjalną datę premiery eFootball 2022 wyznaczono na 30 września, ale trzeba mieć na uwadze fakt, iż wtedy możemy liczyć jedynie na wycinek planowanych atrakcji. Japoński wydawca po raz pierwszy w tym kontekście sięgnie po model free-to-play z możliwością dokupienia interesujących nas dodatków.

Znamy oficjalną datę premiery eFootball 2022 na PC i konsolach

Oznacza to, że na dzień wspomnianego tu debiutu gra zaoferuje jedynie możliwość zabawy w kanapowych meczach towarzyskich dziewięcioma drużynami: FC Barcelona, FC Bayern München, Juventus, Manchester United, Arsenal FC, SC Corinthians Paulista, CR Flamengo, CA River Plate, São Paulo FC; na kilku stadionach: Camp Nou, Old Trafford, Allianz Stadium, Emirates Stadium, Allianz Arena, eFootball Stadium. Obok tego możemy liczyć na cotygodniowe sieciowe zmagania, aczkolwiek do rywalizacji przygotowane zostaną predefiniowane składy.

GramTV przedstawia:

Tymczasem jeszcze tej jesieni zainteresowani będą mogli sięgnąć po masę dodatkowych trybów i funkcji, a także bawić się z planowanym na ten okres wydaniem eFootball 2022 na platformach mobilnych iOS oraz Android.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!