King Arthur: Knight's Tale – znamy datę premiery pełnej wersji taktycznego RPG

Mikołaj Ciesielski
2021/10/23 14:30

Deweloperzy ze studia Neocore Games ujawnili, kiedy ich tytuł opuści program Early Access.

King Arthur: Knight's Tale – znamy datę premiery pełnej wersji taktycznego RPG

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników taktycznych RPG-ów, którzy z niecierpliwością czekają na premierę pełnej wersji gry King Arthur: Knight’s Tale. Deweloperzy ze studia Neocore Games poinformowali, że ich produkcja opuści Early Access dokładnie 15 lutego 2022 roku. Z tej okazji twórcy opublikowali też nowy materiał wideo, który skupia się na klasach oraz postaciach. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Pełna wersja gry King Arthur: Knight's Tale ma zaoferować kompletną kampanię fabularną, na którą składa się ponad 50 misji. Do dyspozycji użytkowników oddanych zostanie 30 grywalnych postaci podzielonych na 6 różnych klas. Gracze będą mogli rozwinąć swoich herosów do 30. poziomu, a po zakończeniu fabuły kontynuować zabawę w trybie endgame. W produkcji NeoCore Games pojawi się też opcjonalny wariant PvP. Nie zabraknie także w pełni ukończonej ścieżki dźwiękowej oraz wsparcia dla systemu osiągnięć.

Na koniec przypomnijmy, że King Arthur: Knight’s Tale ma docelowo trafić również na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Niestety deweloperzy nie ujawnili, kiedy możemy spodziewać się debiutu gry na sprzętach Sony i Microsoftu. Zainteresowanych produkcją Neocore Games zapraszamy natomiast do zapoznania się z naszymi wrażeniami z wersji Early Access: Graliśmy w King Arthur: Knight's Tale. Camelot w powijakach.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!