Old World wychodzi z wczesnego dostępu. Znamy datę premiery pełnej wersji gry

Mikołaj Ciesielski
2021/06/02 09:55

Strategia turowa typu 4X opracowana przez studio Mohawk Games dostępna jest wyłącznie na komputerach osobistych.

Old World wychodzi z wczesnego dostępu. Znamy datę premiery pełnej wersji gry

Rok temu w maju gra Old World, czyli nowa strategia turowa typu 4X, której głównym projektantem był Soren Johnson, pełniący wcześniej tę samą funkcję m.in. przy Sid Meier’s Civilization IV, zadebiutowała we wczesnym dostępie na platformie Epic Games Store. Wczoraj studio Mohawk Games poinformowało, że już niedługo będziemy mieli okazję zagrać w pełną wersję ich produkcji, ponieważ 1 lipca bieżącego roku Old World opuści Early Access i oficjalnie zadebiutuje na rynku. Otrzymaliśmy również nowy zwiastun, który znajdziecie na dole tej wiadomości.

Produkcja Mohawk Games pozostanie tytułem ekskluzywnym dla Epic Games Store. Tytuł można nabyć obecnie za 139 zł. Warto również dodać, że choć Old World jest mocno inspirowany serią gier Civilization, to deweloperzy oferują graczom zupełnie nowe podejście do znanych mechanik, znaczne ich rozbudowanie oraz możliwość przejęcia kontroli nad całą panującą dynastią, której sukcesy mierzy wskaźnik ambicji.

Old World dostępne jest wyłącznie na komputerach osobistych. Warto również wspomnieć, że produkcja Mohawk Games nie będzie jedyną strategią typu 4X, która zadebiutuje wkrótce na rynku. Już 17 sierpnia odbędzie się bowiem premiera gry Humankind od Amplitude Studios, o której więcej dowiedziecie się pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!