Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Znamy cenę Skyrim Anniversary Edition. Drogi upgrade nawet ze Special Edition

LM
2021/11/06 13:45

Bethesda słono sobie liczy za pakiet fanowskich modyfikacji z Creation Club. Ile zapłacimy za Skyrim Anniversary Edition?

Znamy cenę Skyrim Anniversary Edition. Drogi upgrade nawet ze Special Edition

Już 11 listopada Skyrim zadebiutuje po raz kolejny w swojej długiej historii. Tym razem z etykietką Anniversary Edition, która podkreśla 10-lat rozwoju tytułu. Oczywiście głównie przez fanów. Przy okazji zbliżającego się debiutu Bethesda podała oficjalne ceny zarówno dla bezpośredniego zakupu wydania, jak i ulepszenia go ze Skyrim Special Edition. I jest stosunkowo drogo.

Wedle zapowiedzi wydawcy The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition kosztuje 49,99 dolarów i 54,99 euro, czyli około 250 złotych. Jeśli gracze planują ulepszyć wydanie Special Edition z 2016 roku, to zapłacą 19,99 dolarów lub euro za upgrade, czyli jakieś 90 złotych. Całość w dużej mierze składa się z nowinek przygotowanych przez samych graczy na potrzeby Creation Club.

GramTV przedstawia:

Oczywiście nawet jeśli posiadacze Special Edition nie zdecydują się na zakup Anniversary, to otrzymają nieco nowinek w prezencie, jak m.in. mechanikę wędkowania. Najnowsze wydanie doczeka się także wersji pudełkowej na PlayStation 4 i Xbox One, której posiadacze otrzymają darmowy dostęp do gry dla PlayStation 5 i Xbox Series.

Jacyś chętni na ulepszenia? Warto też wspomnieć, że aktualizacja związana z rocznicowym wydaniem może utrudnić korzystanie z modyfikacji społeczności.

Komentarze
1
Wicket
Gramowicz
06/11/2021 18:46

lol , ja w Skyrima orginalnego i SE gralem cos okol 1000h , zawsze jako lucznik snajper , a najsmieszniejsze jest to ze nigdy nie przeszedlem gry :))) , zawsze mi sie nudzila jak dochodzilem do pewnego mometu w grze i zaczynalem nowa gre , tym razem grajac jak mag lub wojownik lub zabojca ... i jakos zawsze konczylem jako lucznik snajper ...