Zmiany w filmowym Flashu. Superbohater doczekał się nowego logo

Radosław Krajewski
2022/12/01 11:50

Szkarłatny Sprinter otrzymał nową grafikę, która bardziej podkreśla jego supermoce.

Oficjalne losy Ezry Millera w uniwersum DC Comics nie są na razie znane. Według wcześniejszych informacji studio zamierza stworzyć drugą część Flasha, ale już bez aktora. DC Comics, jak i Warner Bros., liczą na sukces filmu, pomimo licznych kontrowersji wywołanych przez Millera. Do premiery produkcji pozostało jeszcze sporo czasu, ale wytwórnia powoli przygotowuje się do startu promocji swojego nadchodzącego tytułu.

Zmiany w filmowym Flashu. Superbohater doczekał się nowego logo

Podczas CCXP w Brazylii pojawiło się nowe logo Flasha, który prezentuje znany symbol błyskawicy, widniejący na kostiumie superbohatera. Zmianie uległ również sam napis z tytułem, który otrzymał graficzny efekt po bokach. Czy to oznacza, że podczas wydarzenia DC Comics zaprezentuje kolejny materiał z filmu? Miejmy nadzieję, że tak się stanie.

GramTV przedstawia:

Reżyserem The Flash jest Andy Muschietti, twórca horrorów Mama oraz dwóch części To. W obsadzie znaleźli się: Ezra Miller, Ben Affleck, Michael Keaton, Kiersey Clemons, Maribel Verdu, Ron Livingston oraz Sasha Calle. Film zadebiutuje w kinach 23 czerwca 2023 roku.

Flash – nowe logo filmu z CCXP w Brazylii

Flash – nowe logo filmu z CCXP w Brazylii, Zmiany w filmowym Flashu. Superbohater doczekał się nowego logo
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!