Złote Drzewo z Elden Ring wyższe od Mont Blanc? Fanka dzieli się obliczeniami

Mikołaj Ciesielski
2022/04/19 14:30
0
0

Sprawdźcie, ile metrów mierzy najwyższe drzewo znajdujące się w krainie Ziem Pomiędzy.

Złote Drzewo z Elden Ring wyższe od Mont Blanc? Fanka dzieli się obliczeniami

Jeśli graliście w Elden Ring lub oglądaliście materiały wideo z najnowszej produkcji twórców Dark Souls, to niewykluczone, że zastanawialiście się, ile metrów mierzy Złote Dzewo (z ang. Erdtree) znajdujące się w krainie Ziem Pomiędzy. Odpowiedź na to pytanie postanowiła znaleźć Zullie the Witch, fanka i dataminerka znana z przeszukiwania plików gier From Software, która podzieliła się swoim odkryciem w filmie opublikowanym na YouTube. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Zullie the Witch podkreśla, że Złote Drzewo można by zmierzyć od miejsca, w którym spotyka się ono z ziemią, ale okazuje się, że pień rośliny „ciągnie się setki metrów niżej”. Dataminerka zauważa również, że w koronie pień jest gwałtownie ścięty, dlatego Zullie za szczyt świetlistego drzewa obrała koniec najwyżej sięgającej gałęzi.

Biorąc pod uwagę powyższe elementy, Zullie the Witch dokonała obliczeń, z których wynika, że Złote Drzewo znajdujące się w krainie Ziem Pomiędzy w Elden Ring mierzy około 5048 metrów. Oznacza to, że świetliste drzewo jest wyższe m.in. od Mont Blanc, czyli najwyższego szczytu Alp, który znajduje się 4808 m n.p.m.

Na koniec przypomnijmy, że Elden Ring dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia From Software, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Elden Ring - recenzja. Opus magnum From Software.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!