Gamescom 2022 nadchodzi. Będziemy i wszystko opowiemy!

Radosław Krajewski
2022/08/22 18:00

W tym tygodniu startuje jedno z najważniejszych świąt dla wszystkich graczy.

Tegoroczna edycja Gamescomu zbliża się wielkimi krokami. Targi rozpoczynają się już 23 sierpnia i potrwają do końca najbliższego weekendu, czyli 28 sierpnia. Tradycyjnie do Kolonii w Niemczech zjadą najwięksi wydawcy oraz deweloperzy, aby zaprezentować swoje najnowsze produkcje.

Gamescom 2022 nadchodzi. Będziemy i wszystko opowiemy!

Podobnie jak w ubiegłych edycjach, również tegoroczna zapewni wiele atrakcji dla graczy pozostających we własnych domach. Wydarzenie zainauguruje Gamescom Opening Night Live 2022 o godzinie 20:00, na którym pojawią się nowe materiały z takich produkcji, jak Sonic Frontiers, Hogwarts Legacy, The Callisto Protocol oraz Gotham Knights. Oczekiwać możemy również zapowiedzi zupełnie nowych gier.

Nie będzie to jedyny duży pokaz podczas tegorocznego Gamescomu. W kolejnych dniach odbędzie się Future Games Show (24 sierpnia) z ponad 50 zwiastunami gier od takich wydawców, jak Team17 oraz 505 Games, a także sześciogodzinny panel Xbox Booth (25 sierpnia), na którym zobaczymy m.in. A Plague Tale: Requiem w akcji. Ostatnią prezentacją będzie Awesome Indies Show (26 sierpnia), na którym fani gier niezależnych z pewnością znajdą coś dla siebie.

GramTV przedstawia:

Na Gamescomie 2022 zagości ponad 550 wystawców, w tym 2K, Bandai Namco, Koch Media, SEGA Europe, THQ Nordic, Ubisoft, Warner Bros. Games i Xbox. Nie zabraknie również naszej redakcji, która zda najświeższą relację z wydarzenia. Trzymajcie więc rękę na pulsie, gdyż w najbliższych dniach będzie się działo. Śledźcie zarówno nasz portal, jak i pozostałe nasze kanały, gdyż nowe informacje, relacje i wrażenia na gorąco mogą pojawić się dosłownie wszędzie!

gramowy Facebook

gramowy Instagram

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!