Zapowiedziano RoboCop: Rogue City – nowy FPS od krakowskiego studia Teyon

Mikołaj Ciesielski
2021/07/06 20:35
2
0

Do sieci trafił też krótki zwiastun, a także opis produkcji.

Zapowiedziano RoboCop: Rogue City – nowy FPS od krakowskiego studia Teyon

Podczas prezentacji Nacon Connect doszło do zapowiedzi gry RoboCop: Rogue City – nowej pierwszoosobowej strzelanki z popularnym bohaterem w roli głównej. Za produkcję odpowiada krakowskie studio Teyon, które na swoim koncie ma m.in. takie tytuły jak Terminator: Resistance czy Rambo: The Video Game. Otrzymaliśmy też krótki zwiastun oraz kilka grafik. Materiały znajdziecie na dole wiadomości.

Zostań legendarnym pół-człowiekiem, pół-maszyną i wciel się w bohaterskiego policjanta walczącego o zaprowadzenie porządku na niebezpiecznych, ogarniętych przestępczością ulicach Detroit. Uzbrojony w niezawodny pistolet Auto-9, mechaniczną siłę, a także lata doświadczeń podczas pracy w policji i szereg narzędzi do dyspozycji, musisz stawić czoło ludziom dążącym do zniszczenia twojego rodzinnego miasta” – czytamy w opisie produkcji na platformie Steam.

Zgodnie z przekazanymi informacjami RoboCop: Rogue City zmierza na komputery osobiste oraz konsole. Nie wymieniono jednak, na jakie dokładnie sprzęty trafi produkcja studia Teyon. Wiadomo natomiast, że tytuł pojawi się na rynku dopiero w 2023 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
07/07/2021 16:50

Może coś z tego będzie.

GerBeer
Gramowicz
07/07/2021 08:30

Rambo Rambo: The Video Game był straszny ale Terminator Resistance ku mojemu zaskoczeniu wyszedł podobno całkiem nieźle. To rokuje, że i tutaj jest szansa na dobrą grę.