Zapowiedziano nowego Command & Conquer. Ale nie jest to gra, której byście oczekiwali

Radosław Krajewski
2023/08/23 14:45
1
0

Na pełnoprawną odsłonę cyklu jeszcze trochę poczekamy.

Command & Conquer był niegdyś jedną z najlepszych serii strategii czasu rzeczywistego na rynku. Ale po przejęciu praw do marki przez Electronic Arts franczyza coraz bardziej odchodziła w zapomnienie. Co jakiś czas wydawca przypomina nam o istnieniu marki za sprawą pobocznych projektów – przeglądarkowych, a ostatnio również mobilnych. Studio Level Infinite właśnie zapowiedziało kolejną odsłonę serii zatytułowaną Command & Conquer: Legions, która zmierza na sprzęty wyposażone w systemy Android oraz iOS.

Zapowiedziano nowego Command & Conquer. Ale nie jest to gra, której byście oczekiwali

Command & Conquer: Legions – nowa mobilna odsłona serii

Produkcja jeszcze w sierpniu zadebiutuje w Australii, Kanadzie, Francji, Meksyku, Nowej Zelandii i na Filipinach, a premiery w pozostałych krajach możemy spodziewać się w ciągu najbliższych miesięcy. Gra posiada już swoją kartę w sklepie Google Play.

Legions jest tworzone z myślą zarówno o platformach mobilnych, jak i o graczach mobilnych, dopasowując sposób, w jaki ludzie grają na swoich urządzeniach, zapewniając krótsze, szybsze sesje i usprawnione sterowanie. Mobilna strategiczna rozgrywka w Legions zapewnia nowy rodzaj wrażeń, prezentując znane jednostki, bohaterów i aspekty poprzednich gier C&C – powiedział Anthony Crouts, starszy dyrektor Level Infinite.

GramTV przedstawia:

Command & Conquer: Legions zaoferuje zabawy PvE i PvP w czasie rzeczywistym z innymi frakcjami. Celem graczy będzie zbieranie Tyberium i wykorzystywanie surowca do rozbudowy swojej bazy i postępu technologicznego. Na dużej mapie gracze będą mogli podbijać miasta i regiony kontrolowane przez innych dowódców. Nie zabraknie również zawierania strategicznych sojuszy oraz dzielenia się zasobami. Poniżej zobaczycie pierwszy zwiastun mobilnej odsłony Command & Conquer.

Command & Conquer: Legions – nowa mobilna odsłona serii, Zapowiedziano nowego Command & Conquer. Ale nie jest to gra, której byście oczekiwali
Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
23/08/2023 18:28

Bosh...