Zapowiedziano For The King 2. Chyba nawet macie pierwszą część

DK
2022/05/25 13:40
0
0

Rogalikowy RPG od studia IronOak Games ma zadebiutować w 2023. Twórcy pokazali przyjemny zwiastun z gry.

For The King II to kontynuacja mikstury strategii i turowego RPG-a, która miała premierę w 2018. “Jedynka” zebrała pozytywne recenzje. Jeśli wydaje się Wam, że kojarzycie tę grę, ale nie wiecie skąd, to zapewne kiedyś odebraliście pierwszą część od Epic Games. Trailer zapowiadający kontynuację umożliwia rzut oka na piękne krajobrazy i prezencję bohaterów. Filmik obejrzycie na dole tej wiadomości.

Zapowiedziano For The King 2. Chyba nawet macie pierwszą część

W sequelu będziemy walczyć przeciwko armii królowej Fahrul, która zaczęła tyranizować lud. Stworzymy drużynę, która ma składać się z członków o unikatowych statystykach i umiejętnościach i wyruszymy ratować wioskę w imieniu zmarłego króla. Po drodze stawimy czoła różnym typom przeciwników w systemie walki turowej. Będzie możliwa rozgrywka singleplayer i multi (dla maksymalnie czterech osób).

GramTV przedstawia:

For The King II ma zaoferować odświeżoną – w porównaniu z “jedynką” – oprawę graficzną i nową ścieżkę dźwiękową. Jak widać na poniższym wideo, twórcy z IronOak Games przygotowali zróżnicowane zakątki magicznego świata do eksploracji. Premiera tytułu odbędzie się w 2023 (nie znamy jeszcze dokładnej daty). Autorzy strategii zachęcają do dodawania jej do swojej listy życzeń na Steamie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!