Zapowiedziano Broken Veil. Zobaczcie rosyjską odpowiedź na Little Nightmares

Mikołaj Ciesielski
2021/05/05 12:25
0
0

Deweloperzy ze studia Sinistrum Games zaprezentowali pierwszy zwiastun swojej produkcji.

Zapowiedziano Broken Veil. Zobaczcie rosyjską odpowiedź na Little Nightmares

Studio Sinistrum Games zapowiedziało Broken Veil, które łączy w sobie elementy gry platformowej, logicznej oraz horroru. Tytuł zmierza wyłącznie na komputery osobiste, a twórcy poinformowali, że niedługo wystartuje kampania crowdfundingowa na Kickstarterze, więc wszyscy zainteresowani będą mogli wesprzeć wspomniany projekt. Wraz z pierwszymi informacjami otrzymaliśmy również zwiastun, które pokazuje, że Broken Veil jest mocno inspirowane serią Little Nightmares od Tarsier Studios.

Debiutancka produkcja rosyjskiego studia Sinistrum Games zabierze nas do poradzieckiego miasteczka, gdzie wcielimy się w chłopca cierpiącego na prozopagnozję, czyli zaburzenie percepcji wzrokowej, która polega na upośledzeniu zdolności rozpoznawania twarzy znajomych lub widzianych w przeszłości osób. Bohater stara się odszukać swoją matkę, a gracze będą musieli pomóc protagoniście i wraz z nim odszukać rodzica.

W trakcie zabawy zmierzymy się z różnego rodzaju łamigłówkami i zagadkami. Nie zabraknie też elementów platformowych, a opublikowany zwiastun obiecuje też gęstą i mroczną atmosferę. Jak wspomnieliśmy wyżej, całość jest dość mocno inspirowana serią Little Nightmares, dlatego fani produkcji Tarsier Studios powinni zainteresować się Broken Veil. Rzućcie okiem na poniższy materiał i oceńcie sami, czy debiutanckie dzieło Sinistrum Games ma szansę odnieść sukces.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!