Zadzwoń do She-Hulk. Kolejny plakat serialu i zdjęcia nowego kostiumu Daredevila

Radosław Krajewski
2022/07/26 11:50
0
0

Marvel zaprezentował nowy plakat ze swojego nadchodzącego serialu. Pojawiły się również zdjęcia nowego kostiumu Diabła z Hell’s Kitchen.

Podczas swojego panelu na San Diego Comic-Con, Marvel zaprezentował nowy zwiastun Mecenas She-Hulk. Druga zapowiedź serialu została cieplej przyjęta od pierwszej, która wzbudziła kontrowersję kiepskimi efektami specjalnymi. Do premiery pozostał już mniej niż miesiąc i studio właśnie wypuściło nowy plakat produkcji, który wygląda jak ulotka reklamowa kancelarię Jennifer Walters, skierowana do superbohaterów w pilnej prawniczej potrzebie. Nowy plakat Mecenas She-Hulk zobaczycie poniżej.

Zadzwoń do She-Hulk. Kolejny plakat serialu i zdjęcia nowego kostiumu Daredevila

Daredevil z nowym strojem w serialu Mecenas She-Hulk

Pod koniec nowego zwiastuna serialu możemy zobaczyć pierwsze ujęcia na Daredevila. Portal The Direct przeanalizował dostępny materiał, aby potwierdzić, że Matt Murdock przywdzieje nowy kostium. Będzie się on znacząco różnił od tego, znanego z poprzedniego serialu z przygodami superbohatera. Nowy strój będzie posiadał wiele żółtych elementów, w tym rękawy oraz hełm. Kostium nie jest autorskim pomysłem twórców i pochodzi z jednej z komiksowych serii o przygodach Diabła z Hell’s Kitchen.

GramTV przedstawia:

Twórczynią serii jest Jessica Gao, która ma na koncie prace nad takimi produkcjami jak Rick i Morty oraz Dolina Krzemowa. W obsadzie znaleźli się: Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Benedict Wong, Ginger Gonzaga, Renee Elise Goldsberry, Jameela Jamil, Anais Almonte oraz Josh Segarra.

Mecenas She-Hulk zadebiutuje 17 sierpnia na Disney+. Pierwszy sezon liczy 9 odcinków.

Daredevil z nowym strojem w serialu Mecenas She-Hulk, Zadzwoń do She-Hulk. Kolejny plakat serialu i zdjęcia nowego kostiumu Daredevila
The Direct
The Direct
The Direct
The Direct
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!