Zachwyty nad nowym antagonistą The Mandalorian. Fani porównują do postaci z DC Comics

Radosław Krajewski
2023/03/02 13:45
1
0

Nowy ulubieniec widzów.

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu The Mandalorian jest już dostępny na Disney+. Epizod wprowadził kilka nowych postaci, ale jedna szczególnie zachwyciła widzów. Jest nią Gorian Shard, jeden z nowych antagonistów, który przysporzy wiele problemów Din Djarinowi i Grogu.

Zachwyty nad nowym antagonistą The Mandalorian. Fani porównują do postaci z DC Comics

Nowy antagonista The Mandalorian zachwycił widzów

Shard grany przez Nonso Anoziego jest królem piratów, który napada na statki w sektorze Nevarro, pragnąć zemsty na Greefie Kardzie za wykorzystanie jego pieniędzy do budowy szkoły w mieście, nad którym przejął rządy. Przywódca piratów należy do zupełnie nieznanej wcześniej w uniwersum Gwiezdnych wojen rasy, która przypomina Potwora z bagien znanego ze świata DC Comics.

Fani serialu zaczęli porównywać obu bohaterów, wskazując na ich podobieństwa. Najwyraźniej Disney pozazdrościł Swamp Thinga, który według planów Jamesa Gunna i Petera Safrana, otrzyma swój własny film w 2027 roku. Poniżej znajdziecie reakcje widzów.

Wczytywanie ramki mediów.

Dlaczego Swamp Thing jest w nowym odcinku The Mandalorian?

Wczytywanie ramki mediów.

Rany DC jest szybkie ze Swamp Thing. Pojawił się w The Mandalorian

Wczytywanie ramki mediów.

Więc wielkim złem tego sezonu jest SWAMP THING?

Wczytywanie ramki mediów.

Dawno temu w bagiennej galaktyce daleko… daleko… daleko… stąd Swamp Thing z DC ma kuzyna kosmicznego pirata o imieniu Gorian Shard-Thing

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
EstebanPedro
Gramowicz
02/03/2023 15:57

Nie wiem czym się jarać.Sezon 3 rozpoczął się kiepsko, pierwszy odcinek to max 5/10, wygląda jak zwykle ładnie, ale cała reszta poniżej średniej.Do tego odcinki wciąż takie krótkie... i w tym sezonie ma ich być 8, więc w każdy odcinek będzie naładowany wątkami, postaciami i żadne z tych rzeczy nie zostaną wyeksponowane bo czasu nie ma tyle.Poprzednie dwa sezony to też nie były dzieła fabularne, były głupiutkie ale w dobrym tego słowa znaczeniu, a tutaj tego nie ma i w drugim odcinku nie jest wcale lepiej, więc to już dwa odcinki z ośmiu które są co najwyżej średnie i oby dwa napisane przez Filoniego/Favreau

Nie wygląda to optymistycznie.