Zablokowano chomika w becie Overwatch 2, bo psuje rozgrywkę

DK
2022/05/04 14:40
0
0

Granie Burzycielem powoduje błąd, w wyniku którego testerzy są wyrzucani z gry. Twórcy postanowili zainterweniować.

Trwają beta testy Overwatch 2. Oczywiście jak to bywa w takich przypadkach, nie wszystko idzie tak, jak powinno. Na przykład dowiedzieliśmy się, że Blizzard zablokował na chwilę obecną możliwość grania Burzycielem. Ma to związek z tym, że chomik na mechu powodował wyrzucanie z gry innych użytkowników.

Uczestnicy beta testów zauważyli błąd i zaczęli informować o nim w internecie. Przykładowo autor kanału Temporal na YouTube udostępnił filmik dokumentujący zjawisko. Wieści szybko się rozeszły i trafiły do twórców, którzy postanowili coś z tym zrobić. Na profilu Overwatch na Twitterze czytamy:

Burzyciel jest trochę nazbyt potężny jak na serwery bety. Niezwłocznie go zablokowaliśmy i pracujemy nad naprawieniem usterki, która powodowała wyrzucanie innych graczy.

GramTV przedstawia:

Overwatch 2 to druga odsłona sieciowej strzelaniny autorstwa Blizzard Entertainment. FPS zmierza na pecety i konsole PlayStation i Xbox. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Beta testy trybu PvP w Overwatch 2 rozpoczęły się 26 kwietnia i potrwają do 17 maja.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!