Zabawna scena z Red Dead Redemption 2 odtworzona w wersji LEGO. Fani zachwyceni

Radosław Krajewski
2024/03/14 16:30
1
0

Niektórzy po obejrzeniu tego filmu zapragnęli, aby powstała gra LEGO Western.

Red Dead Redemption 2 ma wiele pamiętnych momentów, a jednym z nich jest scena, w której Wujek zaczyna strofować Johna Marstona, aby nareszcie wziął się do pracy i przestał być takim gburem. Tę zabawną, ale i ważną dla rozwoju bohatera scenę zaprezentował 22-letni animator i artysta 3D znany jako Lego Crow. Na Reddicie zaprezentował wspomnianą scenę w klockowej wersji.

Zabawna scena z Red Dead Redemption 2 odtworzona w wersji LEGO. Fani zachwyceni

LEGO Red Dead Redemption 2 zachwyciło fanów

Praca nad filmem zajęła mu niecałe dwa tygodnie. Na poniższym filmie możemy zobaczyć trwającą nieco ponad minutę animację, w której Wujek doprowadza Johna Marstona do szału, nazywając go okropnym i beznadziejnym towarzyszem. Ogromne wrażenie robi wierne odtworzenie tej sceny przerywnikowej, ale również płynność ruchu postaci, czy samo otoczenie stworzone z klocków LEGO.

Fani zachwyceni są tym połączeniem. Szczególnie rolą Charlesa, który po prostu siedzi i nie reaguje na kłótnie przyjaciół. „Stary, szczerze, cała gra jest niesamowita, ale sama ta scena wystarczy, aby przypomnieć sobie całość. Niesamowite. Uwielbiam, jak Charles po prostu tam siedzi” – napisała jedna z osób. „Kiedy rodzice twojego kolegi na niego wrzeszczą… i po prostu siedzisz tam jak Charles” – skomentował widz.

GramTV przedstawia:

Niektórzy stwierdzili, że chcieliby zagrać w LEGO Western utrzymanym w klimacie Red Dead Redemption 2. Wideo tak spodobało się fanom, że Lego Crow nakręcił kontynuację, którą również zobaczycie poniżej.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
14/03/2024 17:54

Wprawdzie nie Lego, ale dla mnie to nagranie z RDR2 bije wszystko:

https://youtu.be/3Aj2Pt5vWT8?si=K9QbNbKZxmJzCVeV