Zapowiedź gry Like a Dragon Gaiden i nowe informacje o Yakuza: Like a Dragon 2

Wincenty Wawrzyniak
2022/09/14 17:45
0
0

Dzisiejszy dzień można definitywnie uznać za bardzo ważny dla fanów serii Yakuza. Ryu Ga Gotoku wraz z SEGĄ zapowiedziało dwie nowe produkcje z cyklu.

W nocy dowiedzieliśmy się, że za kilka miesięcy – w lutym przyszłego roku – na zachodnim rynku zadebiutuje gra Like a Dragon: Ishin!. Zaledwie kilkadziesiąt minut temu potwierdzono z kolei, że gry Judgment oraz Lost Judgment trafiły na platformę Steam w pełnoprawnej wersji na komputery osobiste. To jednak nie wszystko, ponieważ studio Ryu Ga Gotoku wspólnie z firmą SEGA ujawniły nowy projekt o nazwie Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name oraz udostępniły nowe informacje na temat gry Yakuza: Like Dragon 2 (znanej również jako Yakuza 8 lub, teraz, Like a Dragon 8).

Zapowiedź gry Like a Dragon Gaiden i nowe informacje o Yakuza: Like a Dragon 2

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name

  • Będzie to poboczna odsłona cyklu w postaci przygodowej gry akcji ze zręcznościowym systemem walki. Pod względem rozmiarów ma być o połowę mniejsza niż standardowa główna odsłona serii.
  • Premiera ma nastąpić w przyszłym roku. Wówczas gra zostanie udostępniona na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.
  • Akcja ma toczyć się między szóstą oraz siódmą odsłoną serii – głównym bohaterem będzie Kazuma Kiryu. Produkcja jest skierowana do największych fanów serii, którzy śledzą ją od początku.

Yakuza: Like a Dragon 2

  • Na premierę gry musimy poczekać aż do 2024 roku, kiedy to ukaże się ona na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.
  • Podobnie, jak poprzednia część, będzie to gra z gatunku RPG, której kampania fabularna zostanie opowiedziana z perspektywy dwóch różnych bohaterów: Ichibana Kasugi (główny bohater Yakuzy 7) oraz Kazumy Kiryu. Każdy z nich będzie miał własną drużynę.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!