Xbox Series X ma doczekać się tańszej i białej wersji. Premiera już niebawem

Mikołaj Ciesielski
2024/02/24 12:30
0
0

Microsoft pracuje rzekomo nad nowym modelem swojej konsoli.

Pod koniec roku Microsoft ma podzielić „ekscytującymi rzeczami na temat sprzętu”, ale wygląda na to, że nieco wcześniej na rynku pojawi się nowa wersja Xbox Series X. W sieci pojawiły się bowiem nieoficjalne doniesienia na temat planów amerykańskiej firmy. Gigant z Redmond szykuje rzekomo tańszą wersję wspomnianej konsoli.

Xbox Series X ma doczekać się tańszej i białej wersji. Premiera już niebawem

Microsoft szykuje rzekomo tańszą wersję Xbox Series X bez napędu

Jak informuje serwis eXputer, Microsoft ma pracować nad wersją Xbox Series X bez napędu. Ma być ona rzekomo tańsza o około 50-100 dolarów względem dostępnego obecnie na rynku modelu. Zmianie ulegnie również kolor, ponieważ wspomniana konsola ma być biała. Amerykańska firma ma również zadbać o kilka ulepszeń w postaci ulepszonego radiatora oraz złącza Nexus.

GramTV przedstawia:

Serwis eXputer informuje również, że gracze nie będą musieli czekać zbyt długo na nowy model konsoli Xbox Series X. Wersja bez napędu ma rzekomo zadebiutować latem 2024 roku. Niewykluczone więc, że oficjalna zapowiedź sprzętu będzie miała miejsce na pokazie Xbox Games Showcase 2024, które powinien odbyć się na początku czerwca.

Na koniec warto wspomnieć, że już we wrześniu ubiegłego roku do sieci trafiły szczegóły na temat nowego modelu Xbox Series X o kodowej nazwie „Brooklin”. Wówczas informowano, że sprzęt ma trafić do sprzedaży w październiku 2024 roku. Wspomniana wersja wciąż nie doczekała się jednak oficjalnej zapowiedzi.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!