Nowy Xbox zapewni „największy skok technologiczny” w historii – mówi Microsoft

Mikołaj Ciesielski
2024/02/16 08:05
0
0

Microsoft jeszcze w tym roku podzieli się „ekscytującymi rzeczami” z działu sprzętu.

Wczoraj opublikowano specjalny odcinek Xbox Official Podcast, w którego trakcie przedstawiono przyszłość marki Xbox. Zgodnie z przekazanymi informacjami na konsole konkurencji zmierzają cztery gry Microsoftu, a już w przyszłym miesiącu bibliotekę Xbox Game Pass wzbogaci Diablo 4. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi wiadomości, którymi podzielili się przedstawiciele amerykańskiej firmy. Podczas wspomnianego wydarzenia poruszono bowiem również kwestię nowej konsoli Xbox.

Nowy Xbox zapewni „największy skok technologiczny” w historii – mówi Microsoft

Nowy Xbox będzie potężny? Microsoft wspomina o „największym skoku technologicznym”

W specjalnym odcinku Xbox Official Podcast informacje sprzętowe poruszyła Sarah Bond, czyli szefowa marki Xbox. Przedstawicielka Microsoftu poinformowała, że „pojawi się kilka ekscytujących rzeczy na temat sprzętu”, a więcej szczegółów mamy otrzymać w okresie tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Następnie Bond dodała, że korporacja „inwestuje także w plan działania nowej generacji”.

Tak naprawdę skupiamy się na zapewnieniu największego skoku technologicznego, jaki kiedykolwiek widzieliście w generacji sprzętu, co sprawi, że będzie on lepszy dla graczy i lepszy dla twórców oraz budowanych przez nich wizji – zapowiedziała Bond.

GramTV przedstawia:

Microsoft tym samym potwierdził, że nie zamierza rezygnować z produkcji konsol Xbox. W specjalnym odcinku Xbox Official Podcast zarówno Phil Spencer, jak i Sarah Bond podkreślili, że na konsolach Xbox gracze mogą uzyskać „najbardziej flagowe i nowatorskie doświadczenia Xbox”. Przedstawicielka amerykańskiej firmy dodała również, że zespoły należące do Xbox Game Studios pomagają w definiowaniu specyfikacji sprzętu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!