Pierwszy zwiastun rozgrywki remake'u Metal Gear Solid 3 z Xbox Partner Preview

Wincenty Wawrzyniak
2023/10/25 22:15
1
1

Podczas prezentacji Xbox Partner Preview zobaczyliśmy pierwszy zwiastun rozgrywki nadchodzącego remake’u Metal Gear Solid 3.

Dziś odbyło się wydarzenie Xbox Partner Preview, o którym informowaliśmy Was w osobnej wiadomości. Jedną z definitywnie pozytywnych niespodzianek okazał się pierwszy pełnoprawny zwiastun rozgrywki Metal Gear Solid Deta: Snake Eater, czyli remake’u trzeciej części kultowej serii. Możecie go oczywiście zobaczyć poniżej.

Pierwszy zwiastun rozgrywki remake'u Metal Gear Solid 3 z Xbox Partner Preview

Metal Gear Solid 3 – zwiastun rozgrywki z Xbox Partner Preview

Warto zaznaczyć, że materiał pochodzi z prealfy, a więc bardzo wczesnej wersji gry. Mimo tego wielu graczy przyznaje, iż produkcja już teraz prezentuje się naprawdę dobrze. Filmik pozwala przyjrzeć się bohaterowi – Naked Snake – przemierzającemu dżunglę i eliminującemu przeciwników po cichu.

GramTV przedstawia:

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S – na ten moment nie znamy jeszcze daty premiery.

Komentarze
1
Niakadan
Gramowicz
25/10/2023 23:06

Ciekawe czy będzie jak w oryginale że jak bedziemy mieli jedzenie w eq i wyłączymy grę i powiedzmy wrócimy za miesiąc to czy jedzenie się zepsuje jak w oryginale