Oficjalna zapowiedź Xbox Partner Preview. Microsoft zaprasza graczy na pokaz

Wincenty Wawrzyniak
2023/10/23 18:40
0
0

Już w tę środę 25 października odbędzie się pokaz Xbox Partner Preview, podczas którego zobaczymy nowe zwiastuny i nie tylko.

Przychodzimy z dobrą wiadomością dla fanów Xboksa. Przedstawiciele amerykańskiej korporacji Microsoft oficjalnie zapowiedzieli specjalny pokaz Xbox Partner Preview. Podczas wydarzenia mamy zobaczyć głównie gry third-party od znanych deweloperów. Poniżej wszystkie najważniejsze szczegóły.

Oficjalna zapowiedź Xbox Partner Preview. Microsoft zaprasza graczy na pokaz

Xbox Partner Preview – zapowiedź pokazu

Z przyjemnością ogłaszamy nasze kolejne wydarzenie: Xbox Partner Preview! Ten nowy format pokazu zapewni świeżą mieszankę gier niezależnych i znanych faworytów od naszych partnerów zewnętrznych, takich jak Ryu Ga Gotoku Studio, Remedy Entertainment, Studio Wildcard i innych, z ponad 20 minutami zwiastunów i nowych materiałów z rozgrywki.
(...) Można spodziewać się najnowszych informacji na temat aktywności w grze Like a Dragon: Infinite Wealth, zwiastuna premierowego Alan Wake 2, pierwszego gameplayu Ark: Survival Ascended, zanurzenia się w społecznościowy świat Dungeons of Hinterberg i nie tylko!

Raczej nie możemy jednak liczyć na jakiekolwiek nowości od Activision Blizzard. Xbox Partner Preview odbędzie się 25 października o godzinie 19:00 czasu polskiego. Zainteresowani będą mogli obejrzeć transmisję na oficjalnym kanale Xbox na YouTubie oraz Twitchu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!