Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Xbox Game Pass z niespodzianką. Pierwsza gra ze styczniowej oferty już dostępna

Mikołaj Ciesielski
2023/01/03 09:00

Usługa Microsoftu została wzbogacona o nową produkcję.

Xbox Game Pass z niespodzianką. Pierwsza gra ze styczniowej oferty już dostępna

Dzisiaj w godzinach popołudniowych Microsoft powinien zaprezentować listę gier, które trafią do Xbox Game Pass w pierwszej połowie bieżącego miesiąca. Okazuje się jednak, że biblioteka usługi amerykańskiej firmy została dziś niespodziewanie wzbogacona o nową produkcję, a abonenci giganta z Redmond mogą już cieszyć się pierwszym tytułem ze styczniowej oferty.

Stranded Deep trafiło do usługi Xbox Game Pass

Bez wcześniejszych zapowiedzi w bibliotece Xbox Game Pass pojawiło się dziś bowiem Stranded Deep – realistyczny symulator przetrwania, w którym gracze wcielają się w rozbitka i starają się przeżyć na jednej z wysp Pacyfiku. Za produkcję odpowiedzialne jest australijskie studio Beam Team Games, a sam tytuł jest debiutanckim – i jak na razie jedynym – projektem w dorobku wspomnianego zespołu.

Abonenci Microsoftu mogą cieszyć się Stranded Deep zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach Xbox One oraz Xbox Series X/S. W produkcję można zagrać również w ramach Xbox Cloud Gaming.

Jak wspomnieliśmy na początku wiadomości, jeszcze dziś Microsoft powinien zaprezentować pełną listę gier, które wzbogacą bibliotekę Xbox Game Pass w pierwszej połowie stycznia. Wczoraj natomiast dowiedzieliśmy się, jakie produkcje opuszczą usługę amerykańskiej firmy w najbliższym czasie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!