Xbox Game Pass straci wkrótce 5 gier. Usługę opuszczają dwie świetne produkcje

Mikołaj Ciesielski
2023/10/18 10:05
0
0

Microsoft ujawnił listę gier, które zostaną usunięte z biblioteki Xbox Game Pass z końcem bieżącego miesiąca.

Xbox Game Pass straci wkrótce 5 gier. Usługę opuszczają dwie świetne produkcje

Wczoraj poznaliśmy ofertę Xbox Game Pass na drugą połowę października. Niestety mamy również złe wieści dla abonentów Microsoftu. Zgodnie z tradycją producent konsol Xbox ujawnił bowiem listę gier, które opuszczą wspomnianą usługę z końcem bieżącego miesiąca. Okazuje się, że tym razem subskrybenci amerykańskiej firmy będą musieli pożegnać się z pięcioma tytułami.

Na liście gier zaplanowanych do usunięcia z Xbox Game Pass znajduje się m.in. Persona 5 Royal, czyli rozszerzona wersja docenionego jRPG-a z 2017 roku. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z tym tytułem, to warto nadrobić zaległości. Nie bez powodu produkcja studia Atlus może pochwalić się wysoką średnią ocen w serwisie Metacritic i „przytłaczająco pozytywnymi” opiniami na Steam.

GramTV przedstawia:

Ostatniego dnia października abonenci Xbox Game Pass będą musieli pożegnać się także ze Signalis, czyli interesującym horrorem od niezależnego studia rose-engine inspirowanym pierwszymi odsłonami serii Resident Evil i Silent Hill. Z usługi Microsoftu w najbliższym czasie zniknie także Solasta Crown of the Magister – taktyczne RPG oparte na zasadach 5. edycji Dungeons & Dragons. Pełną listę gier usuwanych z Xbox Game Pass z końcem bieżącego miesiąca znajdziecie poniżej.

Gry usuwane z Xbox Game Pass (październik 2023)

  • 31 października Gunfire Reborn (chmura, konsole Xbox i PC);
  • 31 październikaKill It With Fire (chmura, konsole Xbox i PC);
  • 31 październikaPersona 5 Royal (chmura, konsole Xbox i PC);
  • 31 październikaSignalis (chmura, konsole Xbox i PC);
  • 31 października Solasta Crown of the Magister (chmura, konsole Xbox i PC),
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!