XDefiant nie zaliczyło udanego startu. Problemy darmowej gry Ubisoftu na premierę

Patrycja Pietrowska
2024/05/22 09:25
0
0

Trudne początki strzelanki free-to-play.

Wczoraj zadebiutował na rynku XDefiant – darmowa strzelanka od Ubisoftu. Okazuje się jednak, że produkcja nie zaliczyła najbardziej udanego startu, na co wpływ może mieć duże zainteresowanie ze strony graczy. Premierze towarzyszyły bowiem liczne problemy związane z serwerami, co skutecznie uniemożliwiło cieszenie się tytułem.

XDefiant nie zaliczyło udanego startu. Problemy darmowej gry Ubisoftu na premierę

XDefiant – problemy z serwerami w dniu premiery

Wczorajsza premiera XDefiant nie należała do najbardziej udanych. Gracze zgłaszali bowiem liczne problemy z matchmakingiem, a na ekranie widzieli głównie napis „Nie można znaleźć meczu”. Ubisoft odnotował sytuację, informując na platformie X o pracach nad jak najszybszą naprawą błędów.

GramTV przedstawia:

Problemy trwały jednak kilka godzin. Ostatni komunikat ze strony twórców sugeruje, że udało się poczynić pewne postępy w sprawie awarii serwerów, a sytuacja wciąż jest monitorowana. Choć wiele osób nie miało szansy nawet spróbować rozgrywki w XDefiant, gracze, którym udało się dostać do meczu, mieli w większości pozytywne wrażenia.

Zainteresowanym pozostaje zatem oczekiwać na bardziej stabilny stan serwerów. Przypomnijmy, że XDefiant trafiło na rynek wczoraj – 21 maja 2024 roku. Strzelanka free-to-play dostępna jest na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!