Wycięta scena z Iron Mana odnaleziona po 15-latach. Fani są zachwyceni

Radosław Krajewski
2023/03/02 12:45
1
0

Disney wyciął ikoniczny dialog jednego z bohaterów.

W tym roku MCU obchodzi swoje 15-lecie, które to uniwersum rozpoczęło się wraz z premierą Iron Mana. Marvel jak dotąd nie ujawnił, czy z tej okazji szykuje jakieś wydarzenie dla fanów, dzięki któremu widzowie będą mogli hucznie obchodzić kolejną ważną rocznicę powstania superbohaterskiego świata. Pierwsza część przygód Tony’ego Starka jest niezwykle ważnym filmem dla całego przemysłu rozrywkowego, więc nie dziwi, że jeszcze w ubiegłym roku produkcja została wpisana na prestiżową listę National Film Registry prowadzoną przez amerykańską Bibliotekę Kongresu. Teraz po raz pierwszy Marvel zaprezentował usuniętą scenę z zakończenia Iron Mana, która nigdy wcześniej nie została udostępniona w sieci.

Wycięta scena z Iron Mana odnaleziona po 15-latach. Fani są zachwyceni

Wycięta wersja sceny po napisach z Iron Mana

Gościem programu Jimmy Kimmel Live był reżyser Iron Mana, Jon Favreau, który pochwalił się niewykorzystaną wersją sceny po napisach końcowych pierwszego filmu z MCU. Favreau wyjaśnił, że poprosił Samuela L. Jacksona o nakręcenie ujęcia „tylko dla zabawy”, o którym reżyser wiedział, że Marvel nie pozwoli, aby znalazło się w filmie. W tej wersji sceny popularny aktor wypowiada swoją kultową kwestię „motherf***er”.

GramTV przedstawia:

W wyciętej scenie, która rozpoczyna się na poniższym nagraniu od 1 minuty i 34 sekundy, rozmawia z Iron Manem. W pewnym momencie Tony Stark pyta się szefa S.H.I.E.L.D. kim jest, na co ten odpowiada w charakterystycznym dla bohaterów granych przez Samuela L. Jacksona stylu.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
02/03/2023 13:45

Śmieszy mnie ten wywiad. Kimmel dostał nagranie i udawali jak dzieci że sami znaleźli. To jest wręcz żałosne.