Wyciekły pierwsze zdjęcia z Mission: Impossible 7. Tom Cruise na kolejnej misji

Radosław Krajewski
2022/05/18 11:20
1
0

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z kolejnej odsłony popularnej serii.

Podczas CinemaCon poznaliśmy tytuły siódmej i ósmej części Mission: Impossible. Na pierwsze oficjalne materiały przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, jako że premiera filmu odbędzie się dopiero za rok, ale nieoczekiwanie do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia z kolejnej odsłony serii. Możemy na nich zobaczyć głównego bohatera granego przez Toma Cruise’a, a także postacie, w które wcielają się Rebecca Ferguson, Simon Pegg oraz Ving Rhames.

Wyciekły pierwsze zdjęcia z Mission: Impossible 7. Tom Cruise na kolejnej misji

Kadry zdradzają, że akcja serii przeniesie nas do Wenecji, gdzie wraz z bohaterami będziemy przeżywać nową przygodę na tle zachodzącego słońca oraz weźmiemy udział w wielkiej imprezie. Choć to tylko trzy zdjęcia, to już teraz możemy zauważyć, że twórcom udało się zachować klimat poprzednich odsłon serii. Wszystkie ujęcia z Mission: Impossible 7 zobaczycie poniżej.

GramTV przedstawia:

Reżyserem obu ostatnich części serii jest Christopher McQuarrie. W filmie wystąpią: Tom Cruise, Hayley Atwell, Rebecca Ferguson, Simon Pegg, Ving Rhames, Vanessa Kirby, Henry Czerny, Shea Whigham, Pom Klementieff i Esai Morales.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One zadebiutuje w kinach 14 lipca 2023 roku. Na premierę finałowej części będziemy musieli poczekać do 28 czerwca 2024 roku.

Komentarze
1
Sewycz
Gramowicz
18/05/2022 17:10

Kurde ale oni juz starzy są!