Mission: Impossible 7 z oficjalnym tytułem. Pierwsze wrażenia z pokazu filmu

Radosław Krajewski
2022/04/28 19:15
0
0

Poznaliśmy oficjalne tytuły dwóch ostatnich części Mission: Impossible.

Na powrót Ethana Hunta przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku, ale Paramount Pictures wykorzystał okazję, aby podczas swojego panelu na CinemaCon zaprezentować swój film. Poinformowano, że oficjalny tytuł siódmej odsłony serii to Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One. Tym samym zaplanowana na 2024 rok ósma część będzie zatytułowana Mission: Impossible – Dead Reckoning Two.

Mission: Impossible 7 z oficjalnym tytułem. Pierwsze wrażenia z pokazu filmu

Podczas imprezy pokazano również materiał z filmu. Jak podał Erik Davis z Rotten Tomatoes i Fandango, zapowiedź obfitowała w pościgi motocyklowe, konne, walki na dachach pociągów, masę biegania i Toma Cruise’a, który wyskoczył z klifu na motocyklu. Davis przyznał, że jest zakochany w filmie po tym, co pokazało Paramount Pictures.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Reżyserem obu ostatnich części serii jest Christopher McQuarrie. W filmie wystąpią: Tom Cruise, Hayley Atwell, Rebecca Ferguson, Simon Pegg, Ving Rhames, Vanessa Kirby, Henry Czerny, Shea Whigham, Pom Klementieff i Esai Morales.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One zadebiutuje w kinach 14 lipca 2023 roku. Na premierę finałowej części będziemy musieli poczekać do 28 czerwca 2024 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!