Wyciekły nagrania z LittleBigPlanet Hub. Anulowany exclusive z PS3 na gameplayu

Patrycja Pietrowska
2024/02/27 10:45
0
0

Materiał z LittleBigPlanet Hub to prawdziwy powrót do przeszłości.

W sierpniu 2013 roku zostało zapowiedziane LittleBigPlanet Hub. Produkcja, która miała być dostępna ekskluzywnie dla konsol PS3 w modelu free-to-play nie ujrzała jednak nigdy światła dziennego. Ponad 10 lat później do sieci wyciekło nagranie z fragmentem rozgrywki.

Wyciekły nagrania z LittleBigPlanet Hub. Anulowany exclusive z PS3 na gameplayu

Wyciekło nagranie z LittleBigPlanet Hub

Jak informowało ponad 10 lat temu na oficjalnym blogu PlayStation, darmowe LittleBigPlanet Hub miało zaoferować między innymi dostęp do światów z LBP 1 i LBP 2, nieograniczony dostęp do trybu kreacji czy cotygodniowe wyzwania. Projekt nie ujrzał jednak nigdy światła dziennego i choć Sony oficjalnie nie anulowało produkcji, nie trafiła ona na PlayStation 3 zgodnie z zapowiedziami.

GramTV przedstawia:

Teraz jednak w sieci znalazł się materiał, który prezentuje wersję beta LittleBigPlanet Hub. Wyciek obejmuje fragment rozgrywki i pozwala rzucić okiem na to, czego mogliby doświadczyć posiadacze PS3 zainteresowani tytułem. Jak przekazuje w komentarzach pod filmem autor, film został nagrany przez niego w 2013 roku, jednak nie został opublikowany ze względu na obowiązującą umowę NDA.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!