Wyciekła scena po napisach z Marvels. Ile film ma scen po napisach końcowych?

Radosław Krajewski
2023/11/08 16:00
1
0

Do sieci trafiła w całości scena po napisach z filmu Marvels.

Spoilery z Marvels już pojawiły się w sieci. Jeszcze wczoraj Marvel udostępnił finałowy zwiastun swojego nadchodzącego filmu, który ujawniał parę niespodzianek. Na pojawienie się kolejnych wycieków nie musieliśmy długo czekać i do sieci trafiła właśnie w całości scena po napisach z Marvels.

Wyciekła scena po napisach z Marvels. Ile film ma scen po napisach końcowych?

W nocy odbyła się oficjalna premiera filmu, po której zeszło embargo na pierwsze wrażenia. Okazały się one zaskakująco pozytywne i wielu krytyków chwali film za widowiskową akcję, sporo humoru i świetną chemię między trzema bohaterkami. To właśnie po premierze zaczęły pojawiać się informacje dotyczące liczby scen po napisach i samego wycieku.

Film ma tylko jedną scenę po napisach, którą zobaczymy między pierwszą animowana sekwencją napisów a głównymi napisami końcowymi. Nie trzeba więc będzie zostawać w kinie do samego końca. Ostatnią produkcją Marvela, która miała tylko jedną scenę po napisach była Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu z 2022 roku.

UWAGA! Poniżej znajdują się spoilery dotyczące sceny po napisach z Marvels

W scenie po napisach widzimy, jak Monica Rambeau po wydarzeniach z finału Marvels trafia do alternatywnego świata, gdzie budzi się w szpitalu. Pierwszą osobą, którą widzi, jest Maria Rambeau, w którą wciela się Lashana Lynch. Nie jest ona jednak jej matką, ale Marią z innego wymiaru. Po chwili w pokoju pojawia się Bestia z X-Menów, którego gra Kelsey Grammer. Bohater tłumaczy Monice zawiłości multiwersum i w jaki sposób trafiła do ich świata.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Brie Larson (Kapitan Marvel), Iman Vellani (Ms. Marvel), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Cobie Smulders (Maria Hill), Randal Park (Jommy Woo), Jude Law (Yon-Rogg) oraz Zawe Ahston, Shamier Anderson i Seo-Joon Park.

Przypomnijmy, że Marvels zadebiutuje w kinach już 10 listopada 2023 roku.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
08/11/2023 16:36

Nic nie wyciekło. Film jeszcze nie wyszedł a zamknięte pokazy są kontrolowane. Oczywiste że marketing to wypuścił licząc że ktoś będzie głupi i pójdzie na ten film jak będą nas ciągle tym gównem spamować.