Persona 5 Royal zmierza na Nintendo Switch. Znamy dokładną datę premiery

Mikołaj Ciesielski
2022/06/29 09:00
0
0

Na hybrydowej konsoli Nintendo pojawią się również Persona 4 Golden oraz Persona 3 Portable.

Persona 5 Royal zmierza na Nintendo Switch. Znamy dokładną datę premiery

Zwieńczeniem wczorajszego pokazu Nintendo Direct Mini była zapowiedź, która powinna ucieszyć wszystkich fanów serii Persona korzystających na co dzień z Nintendo Switch. Atlus oraz Nintendo poinformowali bowiem, że Persona 3 Portable, Persona 4 Golden oraz Persona 5 Royal zadebiutują wkrótce na wspomnianej konsoli japońskiej firmy. Ostatnia z wymienionych produkcji trafi na Nintendo Switch już 21 października bieżącego roku. Warto wspomnieć, że tego samego dnia tytuł ukaże się również na PC, Xbox One, Xbox Series X/S i PlayStation 5.

Niestety Persona 3 Portable i Persona 4 Golden nie otrzymały konkretnej daty premiery. Wiadomo jedynie, że obie produkcje mają zadebiutować na Nintendo Switch – oraz pozostałych sprzętach – w późniejszym terminie. Fanom serii Persona nie pozostaje więc nic innego, jak uważnie śledzić informacje publikowane przez firmę Atlus i odliczać dni do debiutu gry Persona 5 Royal na swoim ulubionym sprzęcie.

Na koniec przypomnijmy, że Persona 5 Royal zadebiutowała w 2020 roku wyłącznie na PlayStation 4. Produkcja jest rozszerzoną wersją gry Persona 5 z 2017 roku. Ulepszone wydanie wzbogaca oryginał o nową grywalną bohaterkę – istotną dla historii przedstawionej w pierwowzorze – oraz trzeci semestr wypełniony nowymi zdarzeniami. Twórcy zadbali również o nowe lokacje, zadania oraz interakcje pomiędzy bohaterami.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!