Wyciekł tytuł pierwszej gry PS Plus na marzec. Gracze otrzymają ciekawą produkcję

Radosław Krajewski
2024/02/27 15:20
0
0

Poznaliśmy tytuł pierwszej gry z marcowej oferty szykowanej przez Sony dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus.

Niezawodny w wyciekach serwis Deadlabs przedstawił pierwszą grę marca w PlayStation Plus. Już jutro Sony ujawni pełną ofertę, więc subskrybenci dowiedzą się, czy warto będzie sięgnąć po gry oferowane przez usługę w przyszłym miesiącu. W lutym gracze mogli odebrać Foamstars, Rollerdrome oraz Steelrising, a już na początku marca nastąpi zmiana oferty, a jedną z dostępnych gier będzie Sifu.

Wyciekł tytuł pierwszej gry PS Plus na marzec. Gracze otrzymają ciekawą produkcję

PlayStation Plus na marzec 2024 – wyciek pierwszej gry

Produkcja zostanie oferowana w standardowej edycji, a przypisanie gry do konta będzie możliwe od 5 marca do 2 kwietnia 2024 roku. Jutro poznamy pozostałe dwa tytuły z marcowej oferty PlayStation Plus.

GramTV przedstawia:

Sifu to gra akcji skupiająca się na walce, gdzie bohater wykorzystuje techniki znane z kung fu. Najciekawszą mechaniką gry jest starzenie się głównej postaci wraz z każdą kolejną śmiercią. Tym sam każde niepowodzenie automatycznie zwiększa poziom trudności.

Produkcja studia Sloclap zadebiutowała na rynku w lutym 2022 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 i PlayStation 5. Sifu dostępne jest również na konsolach Xbox i Nintendo Switch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!