Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

WWE 2K23 już oficjalnie!

Jakub Smolak
2023/01/24 09:00

Niektóre z plotek się potwierdziły.

Niedawno miał miejsce spory wyciek dotyczący WWE 2K23. Ekipa wydawnicza 2K postanowiła nie trzymać graczy dłużej w niepewności i oficjalnie zapowiedziała nadciągającą produkcję. Część z wcześniejszych plotek okazała się być prawdziwa. Gra zadebiutuje na rynku 17 marca, a gwiazdą okładki będzie John Cena.

WWE 2K23 już oficjalnie!

WWE 2K23 z oficjalną datą premiery

Twórcy zaprezentowali również wszystkie dostępne wydania. Więcej informacji o ich zawartości znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Warto zaznaczyć, że decydując się Deluxe Edition lub Icon Edition, otrzymacie wcześniejszy dostęp do gry. Posiadacze tych wydań będą mogli ogrywać WWE 2K23 już od 14 marca.

„WWE 2K23 zawierać będzie najważniejsze elementy znane dotychczas z serii, ale nie zabraknie również nowości i usprawnień. Tryb WWE 2K23 Showcase pozwoli przeżyć najważniejsze momenty z zapaśniczej kariery Johna Ceny, natomiast tryb WarGames dostarczy niesamowitych wrażeń w pojedynkach w formacie 3 na 3 lub 4 na 4. W grze znajdą się również tryby MyGM, MyFACTION, MyRISE i nie tylko” – czytamy w nadesłanym opisie.

Na koniec przypomnijmy, że WWE 2K23 będzie dostępne na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S/X.

WWE 2K23 z oficjalną datą premiery, WWE 2K23 już oficjalnie!

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!