WWE 2K22 pojawi się dopiero w przyszłym roku. Jest też nowy zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2021/08/23 09:45

Deweloperzy obiecują, że nadchodząca odsłona serii zapewni nie tylko ulepszoną oprawę graficzną, ale też nowy system kontroli postaci.

WWE 2K22 pojawi się dopiero w przyszłym roku. Jest też nowy zwiastun

WWE 2K22 zapowiedziano w kwietniu bieżącego roku podczas gali Wrestlemania 37. Poinformowano wówczas, że gra zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku. Okazuje się jednak, że na kolejną odsłonę popularnej serii będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Podczas wydarzenia SummerSlam 2021 firma 2K Games opublikowała krótki zwiastun gry, w którym ujawniono, że WWE 2K22 trafi na półki sklepowe dopiero w marcu 2022 roku. Nie podano jednak dokładnej daty premiery.

We wspomnianym materiale wideo nie zabrakło fragmentów rozgrywki. Możemy więc zobaczyć, jak WWE 2K22 prezentuje się w akcji, choć deweloperzy podkreślają, że nie jest to finalna wersja produkcji. Twórcy obiecują, że dzięki nowemu silniki nadchodząca odsłona serii zaoferuje nie tylko ulepszoną oprawę graficzną, ale też nowy system kontroli postaci. Więcej szczegółów mamy poznać w styczniu. Zapewne wówczas otrzymamy obszerniejszy gameplay oraz dokładną datę premiery.

Warto również wspomnieć, że deweloperzy wciąż nie ujawnili, na jakie dokładnie platformy zmierza WWE 2K22. Możemy jednak zakładać, że nadchodząca odsłona serii będzie tytułem międzygeneracyjnym i zapewne pojawi się na komputerach osobistych oraz PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Niewykluczone również, że gra dostępna będzie również na Nintendo Switch. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na styczniową prezentację tytułu.

Na koniec przypomnijmy również, że ostatnia pełnoprawna odsłona serii WWE 2K, czyli WWE 2K20 pojawiła się na rynku w październiku 2019 roku. W zeszłym roku fani wrestlingu musieli zadowolić się spin-offem serii zatytułowanym WWE 2K Battlegrounds, które trafiło na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Wzorem NBA Playgrounds produkcja porzuca realizm na rzecz zwariowanej zabawy w kreskówkowym stylu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!