World War 3 ponownie dostępne do darmowego testowania. Akcja została przedłużona

Wincenty Wawrzyniak
2022/05/23 19:50
0
0

Polska gra ponownie dostępna do darmowego beta-testowania – akcja została przedłużona.

Trwają kolejne darmowe beta-testy gry World War 3 od polskiego studia The Farm 51. Wziąć udział może w nich każdy zainteresowany; nie trzeba wykupywać żadnego dostępu, wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami, które znajdują się w oficjalnej wiadomości na forum Steam od deweloperów. Choć testy rozpoczęły się w weekend, wielu graczy napotkało pewne problemy – studio postanowiło wziąć to pod uwagę i poinformowało o przedłużeniu testów do 25 maja do godziny 19:00 czasu polskiego.

Wczytywanie ramki mediów.

Na koniec warto zaznaczyć, że problemy z logowaniem zostały rozwiązane, a premia +50% do punktów doświadczenia będzie ostatecznie obowiązywać do końca testów (oficjalnie miała obowiązywać do dzisiaj.

Wzięcie udziału w publicznych testach obciążeniowych jest proste, oto co musisz zrobić:

  • Pobierz World War 3 za darmo z MY.GAMES już teraz lub ze Steama 20 maja o godzinie 19:00 CEST (jeśli grasz poprzez platformę Steam, musisz poprosić o dostęp do publicznego testu obciążeniowego — przewiń w dół, aby przeczytać więcej informacji na ten temat w FAQ).
  • Utwórz konto MY.GAMES i zaloguj się.
  • Następnie ruszaj na pole bitwy na cały weekend pełny emocjonujących bitew online. Nie musisz nic kupować i nie ma też żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o rozgrywkę – nie potrzebujesz Pakietu Zamkniętej Bety do gry ze znajomymi, którzy taki pakiet posiadają.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!