Wonderlands – spin-off serii Borderlands nadchodzi. Pokaz na Summer Game Fest

Maria Wawrzyniak
2021/06/08 15:00
0
0

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat spin-offu serii Borderlands – gra ma zostać ujawniona podczas Summer Game Fest.

Przedwczoraj informowaliśmy Was o interesujących planach firmy 2K Games, która zamierza przygotować turową strategię osadzoną w znanym uniwersum Marvela oraz spin-off serii Borderlands. Dzisiaj natomiast przychodzimy z kolejnymi informacjami na temat drugiego projektu – jak podaje serwis Game Rant, gra pod tytułem Wonderlands zostanie ujawniona już w tym tygodniu w czwartek podczas tegorocznej edycji wydarzenia Summer Game Fest. Zostało to potwierdzone przez samych organizatorów, który poinformowali na Twitterze, że mamy spodziewać się nowej przygody od 2K Games oraz Gearbox Software.

Wczytywanie ramki mediów.

Kolejnym dowodem na istnienie spin-offu jest także specjalna strona internetowa bechaoticgreat.com, gdzie znajdziemy licznik odliczający czas do prezentacji. Pewien użytkownik postanowił jednak sprawdzić kod źródłowy strony – i właśnie w ten sposób trafił na tytuł Wonderlands.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Tegoroczna edycja Summer Game Fest wystartuje 10 czerwca o godzinie 20:00 czasu polskiego. Podczas pierwszego pokazu mamy otrzymać ponad dwanaście światowych premier od znanych wydawców oraz ważne ogłoszenia. Pełną listę firm, które wezmą udział w wydarzeniu znajdziecie na tutaj.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!