2K Games ma zapowiedzieć "X-COM w uniwersum Marvela" i spin-off Borderlands

Maria Wawrzyniak
2021/06/06 19:00
0
0

Jeśli wierzyć niedawnym przeciekom, firma 2K Games ma w planach stworzenie turowej strategii w uniwersum Marvela oraz spin-offu serii Borderlands.

Niedawno pewien użytkownik udostępnił na forum Reddit (podajemy za serwisem Video Games Chronicle) listę niezapowiedzianych projektów, nad którymi mają pracować studia należące do 2K Games. Choć zalecił potraktować wszelkie informacje z odpowiednią dozą ostrożności, zaledwie dzień później wiarygodność przecieku została potwierdzona przez dziennikarza Jasona Schreiera, byłego redaktora Kotaku. Nie oznacza to oczywiście, że mamy do czynienia z potwierdzonymi informacjami – to wciąż są wyłącznie plotki.2K Games ma zapowiedzieć Jeśli więc chodzi o plotki, studio Firaxis ma pracować nad turową strategią osadzoną w znanym uniwersum Marvela. Na ten moment produkcja posiada kryptonim CODA i ma przypominać serię XCOM. Co wyjaśniłoby, dlaczego projektem zajmuje się ten konkretny zespół. Oprócz tego w przecieku znajdziemy ciekawą informację na temat potencjalnego spin-offu serii Borderlands, nad którym miałoby oczywiście pracować studio Gearbox Software. Gracze mieliby otrzymać historię skupiającą się na bohaterce znanej z drugiej części, Tiny Tinie. To jednak nie wszystko – na koniec mamy coś niespodziewanego.

Ostatnią z wymienionych gier na liście jest projekt pod tytułem Volt, który opisywany jest jako połączenie Cthulhu z serią Saints Row. Istnieje również szansa, że przynajmniej jeden z tych projektów zostanie ujawniony podczas tegorocznej edycji targów E3; Schreier zaznacza jednak, aby nie nastawiać się na prezentację wszystkich ze wspomnianych gier. Pozostaje jedynie czekać.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!