Wolverine w Avengers: Secret Wars? Hugh Jackman stawia Marvelowi jeden warunek

Radosław Krajewski
2024/03/05 12:15
0
0

Aktor chętnie powróci jeszcze raz do swojej roli, ale dopiero po spełnieniu określonego warunku.

Niecały miesiąc temu przy okazji Super Bowl Marvel zaprezentował pierwszy zwiastun Deadpool & Wolverine, czyli trzeciej części przygód Pyskatego Najemnika, który tym razem połączy siły z Loganem. W tej roli ponownie zobaczymy Hugh Jackmana, a od wielu miesięcy krążą plotki, że nie jest to jednorazowy powrót do roli popularnego X-Mena. Od dawna pojawiają się doniesienia, że Wolverine ma pojawić się w Avengers: Secret Wars, czyli szóstej odsłonie przygód tytułowych superbohaterów. Sam aktor ma być zainteresowany występem w filmie, ale studio musi spełnić jego warunek.

Wolverine w Avengers: Secret Wars? Hugh Jackman stawia Marvelowi jeden warunek

Hugh Jackman zagra w Avengers: Secret Wars, ale Marvel musi spełnić jego warunek

Scooper MyTimeToShineHello ujawnił, że Hugh Jackman jest już po rozmowie z Marvelem w sprawie ewentualnego powrotu do swojej goli w Avengers: Secret Wars. Aktor miał postawić przed studiem ultimatum, że wróci jako Wolverine, ale tylko pod warunkiem, że będzie miał okazję zagrać z Tobeyem Maguirem i Robertem Downeyem Jr.

Gdy powrót Tobeya Maguire’a do roli Spider-Mana raczej nie będzie problemem, choć w tym przypadku wszystko zależy od Sony Pictures, tak problem z Robertem Downeyem Jr. jest nieco większy. Aktor pożegnał się z rolą Iron Mana w Avengers: Koniec gry i raczej żaden fan nie chciałby, aby studio ingerowało w wielkie poświęcenie Tony’ego Starka w walce z Thanosem i jego armią.

GramTV przedstawia:

Robert Downey Jr. może jednak wrócić do roli jako Iron Man z alternatywnej rzeczywistości. Tym samym Marvel nie naruszyłby integralności całego uniwersum, a Hugh Jackman miałby okazję zagrać u boku tego aktora.

Marvel już wcześniej miał plany, aby przywrócić oryginalny skład Avengers, więc jakieś pomysły na powrót Roberta Downeya Jr. do postaci Tony’ego Starka już były. Nie wiadomo, czy Marvel zgodzi się na warunek Jackmana. Na decyzję zapewne poczekają do premiery Deadpool & Wolverine i reakcji publiczności na Logana. Jeżeli będą pozytywne, to z pewnością powrócą do rozmów a Jackmanem, aby przekonać go do jeszcze jednego wystąpienia w roli Wolverine’a.

Komentarze
0



Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!