Wojownicze Żółwie Ninja w Street Fighter 6. Zobaczcie zapowiedź wydarzenia

Mikołaj Ciesielski
2023/08/07 12:00
0
0

Capcom zaprasza graczy na nowy event.

Na początku lipca Capcom pochwalił się wynikami sprzedaży Street Fighter 6. Najnowsza odsłona popularnej serii bijatyk cieszy się sporym zainteresowaniem, a już w tym tygodniu – jak się okazuje – gracze będą mieli okazję wziąć udział w specjalnym wydarzeniu. Japońska firma zapowiedziała bowiem event, który powinien zainteresować wszystkich miłośników marki Wojownicze Żółwie Ninja.

Wojownicze Żółwie Ninja w Street Fighter 6. Zobaczcie zapowiedź wydarzenia

Street Fighter 6 z nowym wydarzeniem. Wojownicze Żółwie Ninja wkraczają do akcji

Wspomniane wydarzenie rozpocznie się już jutro – 8 sierpnia – a w jego trakcie gracze będą mieli okazję zdobyć różne przedmioty kosmetyczne inspirowane marką Wojownicze Żółwie Ninja. Event wprowadzi m.in. kostiumy Leonardo, Donatello, Raphaela oraz Michelangelo. Wszystkie nadchodzące atrakcje zaprezentowano na zwiastunie, który znajdziecie na dole wiadomości.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Street Fighter 6 dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Street Fighter VI - nowa, lepsza era ulicznej mordoklepki.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!