Wo Long: Fallen Dynasty na obszernej rozgrywce. Zobaczcie kolejne ujęcia z gry

Mikołaj Ciesielski
2022/11/06 18:00
0
0

Nowe action-RPG od studia Team Ninja zadebiutuje na początku przyszłego roku.

Wo Long: Fallen Dynasty na obszernej rozgrywce. Zobaczcie kolejne ujęcia z gry

W zeszłym tygodniu poznaliśmy dokładną datę premiery Wo Long: Fallen Dynasty. Okazało się, że studio Team Ninja nie obawia się konkurencji, a sama gra trafi do sprzedaży w naprawdę gorącym okresie. Tymczasem do sieci trafił nowy gameplay ze wspomnianej produkcji, dzięki któremu zainteresowani mogą po raz kolejny sprawdzić, jak nadchodzące dzieło twórców serii Nioh prezentuje się w akcji.

Nowy gameplay z Wo Long: Fallen Dynasty prezentuje starcie z bossem

Na najnowszych fragmentach rozgrywki możemy zobaczyć potyczki z szeregowymi oponentami, a także starcie z wymagającym bossem. Gameplay pozwala również przyjrzeć się potworom inspirowanym chińską mitologią. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę interesująco, a fani gatunku souslike powinni być zadowoleni. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i oceńcie sami.

Od Masaaki Yamagiwy, producenta Bloodborne, i Fumihiko Yasudy, producenta Nioh, Wo Long: Fallen Dynasty przedstawia dramatyczną, pełną akcji historię żołnierza straży obywatelskiej walczącego o przetrwanie w mrocznej wersji fantasy Trzech Królestw. Elementy nadprzyrodzone zmieszane z chińskim szermierstwem to tylko niektóre z atrakcji kolejnego wspaniałego tytułu masocore od Team Ninja – czytamy w opisie gry na stronie Xbox.

Na koniec przypomnijmy, że Wo Long: Fallen Dynasty zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera 3 marca 2023 roku. Warto także pamiętać, że w dniu swojego debiutu produkcja studia Team Ninja trafi również do usługi Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!