Władca Pierścieni kompletuje obsadę. Znamy nowe nazwiska w serialu

Radosław Krajewski
2021/07/02 12:00
4
0

Amazon podał nowe nazwiska aktorów, którzy dołączyli do pierwszego sezonu serialowej superprodukcji.

Władca Pierścieni kompletuje obsadę. Znamy nowe nazwiska w serialuCasting do pierwszego sezonu Władcy Pierścieni został zakończony. Od kilku miesięcy trwają prace nad serialem w Nowej Zelandii, a do obsady dołączyła właśnie czwórka nowych aktorów. Może to rodzić obawy, czy Amazon zdąży zrealizować wszystkie odcinki przed oficjalną premierą, która ma odbyć się jeszcze w tym roku. Twórcy jednak zapewniają, że serial pojawi się na platformie w najbliższych miesiącach, więc nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na pierwsze oficjalne materiały promocyjne z serialu.

Tymczasem obsada Władcy Pierścieni powiększyła się o cztery kolejne nazwiska. W serialu zobaczymy Charlesa Edwardsa, znanego z seriali The Crown i Terror, a także ubiegłorocznego filmu Wiedźmy, Willa Fletchera, który zagrał w The Girl Who Fell, Amelię Child-Villiers, która debiutowała w tegorocznym horrorze Censor oraz Beau Cassidy, która na ekranie pojawi się po raz pierwszy. Aktorzy zasilili obsadę składającą się z 39 osób. Niestety nie wiadomo, w jakie postacie się wcielą, ani czy będą to istotni dla rozwoju fabuły bohaterowie.

Przypomnijmy, że to nie jedyna produkcja ze świata Śródziemia, która obecnie jest w produkcji. W ubiegłym miesiącu Warner Bros. zapowiedział stworzenie animowanego filmu The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim. Produkcja opowie historię Helma Hammerhanda, potężnego króla Rohanu. Akcja została osadzona na 250 lat przed wydarzeniami z Władcy Pierścieni. Niestety data premiery filmu nie jest jeszcze znana.

GramTV przedstawia:

Oficjalny opis fabuły: Nadchodzący serial Amazon Studios po raz pierwszy przenosi na ekrany owianą legendami historię Drugiej Ery Śródziemia. Ten epicki dramat rozgrywający się tysiące lat przed wydarzeniami z Hobbita i Władcy Pierścieni J.R.R. Tolkiena, przeniesie widzów z powrotem do epoki, w której powstawały wielkie mocarstwa, królestwa okryte chwałą zaczynały popadać w ruinę, wielcy bohaterowie byli wystawiani na próbę, nadzieja zawisła na włosku, a największy czarny charakter, który kiedykolwiek wyszedł spod pióra Tolkiena, zagroził, że pokryje cały świat ciemnością. Serial rozpoczyna się w czasach względnego pokoju i podąża za szeregiem postaci, zarówno znanych, jak i nowych, którzy zmierzą się z przerażającym złem ponownie pojawiającym się w Śródziemiu. Od najciemniejszych zakątków Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy stolicy elfów Londonu i zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Numenoru, aż po najdalsze zakątki mapy – te królestwa i postacie stworzą spuściznę, która będzie żyła długo po nich.

W obsadzie są: Robert Aramayo, Morfydd Clark, Joseph Mawle, Markella Kavenagh, Ema Horvath, Maxim Baldry, Owain Arthur, Nazanin Boniadi i Tom Budge. Datę premiery Władcy Pierścieni wyznaczono na ten rok.

Komentarze
4
wolff01
Gramowicz
02/07/2021 14:58
Khalid napisał:

Nie wiem jak inni, ale ja nie mogę sie doczekać.

Jeszcze parę lat temu cieszyłbym się z takiej produkcji. Ale w obecnych realiach już nie.

Większe nadzieje wiąże z "Wheel of Time".

Khalid
Gramowicz
02/07/2021 14:55
KucharzSnaf napisał:

A na co tu czekać, nic lepszego niż film nie dostaniesz, nie w czasach poprawności politycznej.

Jest jednak mała szansa, bo nie robi tego Netflix.

Usunięty
Gramowicz
02/07/2021 13:38
Khalid napisał:

Nie wiem jak inni, ale ja nie mogę sie doczekać.

A na co tu czekać, nic lepszego niż film nie dostaniesz, nie w czasach poprawności politycznej.
Trwa Wczytywanie