Witchmas powraca. Netflix ze świąteczną niespodzianką dla fanów Wiedźmina

Radosław Krajewski
2021/12/10 15:18

Platforma ogłosiła drugą edycję Witchmas, który przygotowuje Was nie tylko na święta, ale również premierę drugiego sezonu.

Witchmas powraca. Netflix ze świąteczną niespodzianką dla fanów WiedźminaJuż za tydzień premierę będzie miał drugi sezon Wiedźmina. Dzisiejszego ranka zeszło embargo na recenzję, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą opinią o nadchodzących nowych odcinkach serialu Wiedźmin. Na tym jednak nie koniec niespodzianek, gdyż platforma streamingowa właśnie zapowiedziała drugą edycję Witchmas. Począwszy od jutra, przez kolejne sześć dni, na oficjalnym koncie serialu Wiedźmin na Twitterze odbędzie się głosowanie. Identycznie jak w ubiegłym roku fani otrzymają możliwość zagłosowania za konkretnym prezentem, którym mogą być nowe zdjęcia, zwiastuny, klipy oraz informacje o nadchodzących produkcjach z serii, lub za Prawem Niespodzianki, w którym twórcy przygotowali nieujawnione wcześniej materiały z serialu.

Wczytywanie ramki mediów.

Każdego kolejnego dnia otrzymamy wybrany prezent, który zostanie opublikowany na Twitterze, a niedługo później wystartuje kolejne głosowanie. Zabawa rozpoczyna się jutro, tj. 11 grudnia o 15:30 polskiego czasu i zakończy 17 grudnia. Polecamy więc śledzić na bieżąco oficjalne konto serialu, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!