Drugi sezon Wiedźmina z mniejszą liczbą nagich scen. Twórcy posłuchali fanów

Radosław Krajewski
2021/12/03 09:00
8
0

Nowe odcinki Wiedźmina nie będą tak przesycone erotyką, jak w pierwszym sezonie.

Dwa dni temu odbyła się oficjalna premiera drugiego sezonu Wiedźmina. Na czerwonym dywanie pojawili się wszyscy aktorzy znani z serialu, w tym Henry Cavill, Anya Chalotra i Freya Allan. Ale kilkoro szczęśliwców miało okazję już wcześniej obejrzeć dwa pierwsze odcinki nowej serii. Przed miesiącem na dwóch włoskich stronach pojawiły się recenzje drugiego sezonu Wiedźmina, które zachwalały liczne zmiany względem poprzedniej serii. Okazuje się, że twórcy posłuchali również próśb fanów, aby zmniejszyć liczbę nagich scen. Niektórym widzom przeszkadzało, że Wiedźmin za mocno zainspirował się pierwszymi sezonami Gry o Tron, w których nie brakowało odważnych erotycznych scen. Jak podaje portal Redanian Intelligence przynajmniej w dwóch pierwszych odcinkach nadchodzącego sezonu sceny z nagością zostały ograniczone.Drugi sezon Wiedźmina z mniejszą liczbą nagich scen. Twórcy posłuchali fanówW pierwszym epizodzie jest tylko jedna scena, w której ważna postać występuje nago. Druga taka scena pojawia się dopiero w kolejnym odcinku, gdzie epizodyczna postać pojawia się na ekranie bez ubrania. Jeżeli dwa pierwsze odcinki są wyznacznikiem dla reszty sezonu, to twórcy znacząco ograniczyli liczbę scen erotycznych i z nagością, których w poprzedniej serii nie brakowało. Dla wielu widzów będzie to dobra wiadomość, gdyż twórcy ten czas mogli wykorzystać na rozwój historii oraz bohaterów. Warto również pamiętać, że do drugiego sezonu Netflix zatrudnił koordynatora ds. intymności. Dodatkowo sezon powstawał podczas pandemii, więc aktorzy musieli przestrzegać wszelkich środków ostrożności, co mogło również wpływać na mniejszą liczbę erotycznych scen.

Przypomnijmy, że drugi sezon Wiedźmina zadebiutuje już 17 grudnia.

GramTV przedstawia:

Komentarze
8
Spar1988
Gramowicz
04/12/2021 15:23

Na co wy wszyscy tak czekacie, nie ma się co oszukiwać ten serial C klasy ogląda się jak jakieś słabe anime dla zabicia czasu, nigdy nie będzie stało blisko gry o tron czy władcy od amzona. Trudno się mówi, gorsza platforma nie mogła się zabrać za wiedźmina, tris to przez szmatę nie chce się dotknąć taka szpetna, smok awansował z painta na unreal engine max 2. No i wszędzie czarne tekstury

wolff01
Gramowicz
03/12/2021 20:50
strannik napisał:

Nareszcie! Jeśli ktoś uważa, że łacina kuchenna czy golizna jest oznaką dorosłości to...niech dorośnie.

Za to reagowanie na goliznę w wyolbrzymiony sposób jeszcze bardziej świadczy o dorosłości...

strannik
Gramowicz
03/12/2021 12:23

Nareszcie! Jeśli ktoś uważa, że łacina kuchenna czy golizna jest oznaką dorosłości to...niech dorośnie.

alex1112
Gramowicz
03/12/2021 11:31

Szczerze to z pierwszego sezonu kolaże jedną scenę łóżkową. może poprzez natłok żenująco marnego CGI, tandetnych kostiumów, powciskanych na siłę murzynów, szpetną Tris oraz szorujący dno poziom operatorów kamery.

Sanders-sama
Gramowicz
03/12/2021 10:37

Warto również pamiętać, że do drugiego sezonu Netflix zatrudnił koordynatora ds. intymności

XD
Pewnie twitterowym ciotom przeszkadzał tyłek Cavilla, i zaczęli płakać.

Headbangerr
Gramowicz
03/12/2021 10:36

Wystarczy chwilę pomyśleć, żeby zrozumieć, że pandemia nie mogła mieć żadnego wpływu na ilość scen erotycznych. Członkowie ekip filmowych / serialowych mają ze sobą bliski kontakt wiele razy dziennie, nie tylko podczas scen seksu.

Nie dałoby się NIC nakręcić, jeśli kontakt fizyczny byłby na planie zabroniony.

wolff01
Gramowicz
03/12/2021 10:30

Fani życzyli sobie brak nagich scen ich ulubionych bohaterów? W serialu 17+? Pewnie purytańskie grupki z twitterka, bo tylko z opinią tych w dzisiejszych czasach liczą się wytwórnie. I mamy co mamy...

Ray
Gramowicz
03/12/2021 09:30

Oh nie. Półnagie sceny. Tylko nie to.