Wiedźmin Remake w oszałamiającej wizji fanów. Przygody Geralta na UE5

Radosław Krajewski
2022/11/02 14:00

TeaserPlay stworzyło swoją własną wizję na remake pierwszej części Wiedźmina.

Pod koniec października CD Projekt RED oficjalnie ogłosił rozpoczęcie prac nad Wiedźminem Remake. Pierwsza część kultowej serii o przygodach Geralta otrzyma odświeżoną wersję na Unreal Engine 5. Na premierę będziemy musieli poczekać kilka lat, ale niezawodny kanał TeaserPlay stworzył już swoją własną wizję na nadchodzącą produkcję.

Wiedźmin Remake w oszałamiającej wizji fanów. Przygody Geralta na UE5

Grupa stworzyła krótki zwiastun prezentujący, jak mógłby wyglądać remake Wiedźmina. Przy stworzeniu materiału wykorzystali najnowszą wersję silnika od Epic Games, jednocześnie wychwalając wybór UE5 przez RED-ów.

Wszyscy widzieliśmy moc Unreal Engine 5 w demie Matrix Awakens, ale oprócz nowoczesnych środowisk miejskich, jest niesamowity w generowaniu roślinności. Wybór tego silnika do odtworzenia Wiedźmina był słuszną decyzją CD Projekt RED.

GramTV przedstawia:

Autorzy poniższego zwiastuna wykorzystali najważniejsze technologie oferowane przez Unreal Engine 5, w tym Lumen, Nanite i Ray Tracing, aby zaprezentować swoje własne wyobrażenie na remake. Twórcy pokazali nie tylko uliczki miasta, ale również spalony las, czy mokradła, w których skrył się Kejran. Najwidoczniej twórcy chcą przywrócić ikonicznego przeciwnika z drugiej części już w remake’u pierwszego Wiedźmina.

Wiedźmin Remake – wizja fanów

Komentarze
3
FallingStickman
Gramowicz
02/11/2022 16:08

"Oszałaniająca wizja"? Pan Radek to jednak się łatwo zachwyca.

FromSky
Gramowicz
02/11/2022 14:30

Miejscami to Wiedźmin 2 był od tego ładniejszy, kolejny z dziesiątek już przykładów że sam silnik UE plus gotowe assety nie są w stanie dorównać nawet starym grom AAA a często stylizowane gry indie wyglądają lepiej niż ten niby fotorealizm

dariuszp
Gramowicz
02/11/2022 14:12

Typowe. Znośne otoczenie z gotowych assetów a cała reszta to jedno wielkie brzydkie gówno. Od twarzy po najpaskudniejsze animacje pod słońcem.

Typowy post na temat UT5 na Gram.pl. Wy dostajecie kasę za nie czy coś?